Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Interjera trendi 2022. gadam

Interjers, Photo by Naim Benjelloun from Pexels

Interjers, Photo by Naim Benjelloun from Pexels

2022. gadā neitrālās krāsas nedaudz atkāpsies, jo cilvēki atkal sāks eksperimentēt ar krāsām, taču palete paliks ļoti tuvu dabā sastopamajām nokrāsām. Komforta faktoru ar samta mēbelēm tādā pašā tonī, kā sienas radīs patiesi mierīgu vidi. Tā būs ideāla vieta, kur pavadīt atpūtu un snaust. Kurš gan nevēlētos izveidot telpu, kas jūtas kā silts apskāviens? Lūk, interjera trendi 2022. gadam.

Dabīgums ienāk telpā ar interjera priekšmetiem

Tā kā vairāk laika pavadām telpās nekā jebkad agrāk, mēs visi cenšamies stiprināt savu saikni ar dabu. Tas vienlaikus ir iedvesmojis dabisko virsmu atdzimšanai, kā lielisks piemērs – krēsls ar brūnās ādas virsmu vai stāvlampa ar stiklu un audumu, kas ienes lielisku akcentu ikvienā telpā. Tāpat modē atgriežas arī interjera priekšmetiem ar dabas elementiem, piemēram, griestu lampas kupols ar bambusa lapu zīmējumiem.

Vai var vēl patīkamāk pavadīt laiku mājās, kā mierā un siltumā? Siltus dabas apskāvienus var sagādāt mīksts dabīgās vilnas pleds, kas ir ne vien izgatavots no dabīgās vilnas, bet arī ir tieši tādos toņos, kādiem jābūt Tavā interjerā šajā gadā!

Vintage stils

No dizaina viedokļa vintage stila priekšmets ir katras telpas galvenais varonis — tam ir spēks ietekmēt stāstu un virzienu. Piemēram, aitas vilnas sedziņa – pleds telpā ienes taustāmu tekstūru un siltumu, nemaz nerunājot par sentimentalitāti.

Arī, piemēram, lustras, kurās apvienots vintage pieskāriens ar mūsdienīgu dizainu, var būt galvenais priekšmets telpā.

Trendīgi aromāti mājai

Ikviena telpa, kas patīkami smaržo rada omulības un svaiguma sajūtu. Aromāti mājai nekad neiziet no modes. Aromātiskās sveces spēj piepildīt telpu ar gaisā virmojošu aromātu un dabīgo sveces radīto gaismu. Aromāti ar smaržīgiem kociņiem, kas ilgstoši ienes telpā “svaigas ziedu pļavas” smaržu, noteikti ir viens no “must have” interjera priekšmetiem, ar kuriem ienest telpā dabīgumu.

Kur iegādāties trendīgu apgaismojumu, mājas aromātus un citas lietas mājai?

Dodies uz SIA "Regnum Light" jauno adresi – Tērbatas iela 93/95 vai ienāc homeshop.lv!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...