Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Izaugsmes treneris mudina "Ērkšķu" Andželiku aizdomāties un uzņemties atbildību

Andželika, 1188 Play ekrānšāviņš

Andželika, 1188 Play ekrānšāviņš

“Ērkšķu” sociālā projekta dalībnieci Andželiku dzīve nav lutinājusi – meitene ir uzaugusi pie audžuvecākiem, agri pati kļuvusi par mammu, bet nav spējusi šo lomu atbildīgi pildīt un aizbildniecība par dēlu viņai šobrīd ir atņemta. Klāt tam visam vēl nākuši nopietni veselības sarežģījumi, alkohola atkarība, depresija un pašnāvības mēģinājumi. “Esmu spridzeklis, tikai tā mana enerģija aiziet nepareizajos virzienos” – tā sevi raksturo pati Andželika.

Projekta ietveros izaugsmes treneris Aleksis Daume aicina meiteni iztēloties, kā būtu, ja viņas dzīve nonāktu pašā zemākajā punktā – piemēram, ja dēls būtu pilnībā izolēts, un viņa pati slimības dēļ paliktu uz gultas. Kur viņa meklētu izeju, spēku saņemties?

Līdzīgi kā visas “Ērkšķu” meitenes, arī Andželika nav tas vienkāršākais “riekstiņš”. Pēc speciālista domām, meitene savās nelaimēs pārāk pieradusi vainot apkārtējos, manipulēt ar viņiem un gaidīt, ka tie visu atrisinās viņas vietā, viņai trūkst spējas iedziļināties un uzņemties atbildību.

Kā izvētās Andželikas un trenera saruna un ar ko tā beidzās, skatieties šajā video!

Skatieties arī:

“Ērkšķu” Andželika piedzīvo emocionālu tikšanos ar atņemto dēlu


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...