Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Izjukusi Blumenauu ģimene. Jānis gatavs atstāt sievu un bērnus uz ielas

Agrita Bindre - Blumenauu, 360TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Agrita Bindre - Blumenauu, 360TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Oktobra sākumā 360TV skatītājus nepatīkami pārsteidza Bindru - Blumenauu ģimenes galva Jānis, kurš, sievai Agritai atgriežoties no darba ceļojuma uz Dubaiju, pārsteidza viņu ar paziņojumu, ka viss ir beidzies. Tā vietā, lai palīdzētu dzīvesbiedrenei ienest koferus, vīrietis vienkārši sēdēja pie galda un lietoja grādīgos dzērienus, gaidot, kad Agrita atnāks pie mīļotā un uzklausīs viņa sakāmo par ģimenes pamešanu.

"Un tad es vēl uzzināju, ka viņš ir atļāvies arī nebūt mājās, uzticot šo savu tēva atbildību bērnu pieskatīšanā citiem. Tas mani sāpināja vēl vairāk. Es zinu, ka viņam šobrīd arī nav viegli. Viens ir tajā brīdī uz dusmām paņemt, piecelties un aizskriet projām... bet tas tā jau ir bijis iepriekš, kad esam padzīvojuši šķirti," stāsta Agrita. Vēl vairāk viņu sāpināja tas, ka Jānis nenoraidīja piedāvājumu pašai ar bērniem izvākties, jo tieši vīrietis ir konkrētās mājas īrnieks.

"Nē, nu kā - kaut kādas jūtas jau ir, bet lai nosauktu to par kaut kādu baigo mīlestību, protams, ka nē. Viss jau ir nogalināts tajā laika posmā, kad viss ir bijis. [..] Ko man darīt? Ja grib iet, tad lai cilvēks iet, bet es jau viņu atlaižu. Kāpēc viņa mani neatlaiž?" tā Jānis. Zemāk skaties 1188 Play video, kurā lauleņi skaidro attiecības.

Ieskaties arī te:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...