Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Izsists auto logs, nozagti dokumenti un pakaļdzīšanās – Ceriņu pāra trakākās dēkas

Ceriņu pāris 360TV, Savējie apkārt pasaulei, ekrānšāviņš

Ceriņu pāris 360TV, Savējie apkārt pasaulei, ekrānšāviņš

“Gribas kaut kur ļoti, ļoti aizbraukt’ kanāla 360TV raidījumā “Pasaki to skaļi” saka TV personība Aivis Ceriņš un kā par pavisam eksotisku piedzīvojumu runā par braucienu uz Lietuvu, kurp vasarā bija devies kopā ar ģimeni. Lai arī šobrīd ceļošana iespējama vien dīvānā vai gremdējoties patīkamās atmiņās, kanāls 360TV īpašā rubrikā “Savējie apkārt pasaulei” aicina pasapņot un kāri pēc piedzīvojumiem veldzēt, ieklausoties pašmāju slavenību ceļojumu dēku stāstos. Uz kurieni viņi būtu gatavi doties, tiklīdz tas būs pavisam droši iespējams? Kāds ir neaizmirstamākais piedzīvojums ārvalstīs, kas palicis atmiņā visspilgtāk?

Izrādās, šarmantajam Ceriņu pārim ik katrs ceļojums pārvēršas neaizmirstamā un pat ekstrēmā piedzīvojumā, jo ik reizi viņi iekuļas galvu reibinošās ķibelēs. Tā, piemēram, ceļojot uz jau minēto Lietuvu, viņi aizmirsuši mājās meitas dokumentus, bet Tenerifē prieku par piedzīvoto mazinājis automašīnai izsistais logs, Spānijā iekļuvuši zagļu valgos, bet Taizemē Aivis nokritis no motorollera un kļuvis par regulāru vietējās slimnīcas “viesi.” Bet kādus Holivudas trillera cienīgus notikumus ar pakaļdzīšanos Ceriņi piedzīvojuši pēdējā ceļojuma laikā uz Tenerifi? Uzzini video:

Skaties arī citus interesantus stāstus:
Tualete nevar būt ziemeļos, jo tad visa nauda aizies podā - kādus principus Brikmaņu pāris ievēro mājas būvniecībā?

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...