Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Jāņu nakts sapņu tulks - ko nozīmē nosapņotie Jāņu simboli?

Jāņu nakts sapnis. Attēls: unsplash.com

Īsa īsa jāņu nakts, tomēr, ja īsajās miega stundās kaut ko izdevies nosapņot, tam var būt īsteni maģiska nozīme, jo Jāņu nakts nav nekāda parastā nakts. Kas nosapņots Jāņu naktī, tas noteikti piepildīsies, tādēļ pievērs uzmanību galvenajiem elementiem, ko redzēji sapnī!

Ja sapnī redzēji kādu dzīvnieku, skaidrojumu atradīsi ezotēriskajā sapņu tulkā par dzīvniekiem. Šajā rakstā pievērsīsim uzmanību galvenajiem Jāņu simboliem un atribūtikai, un to skaidrojumiem no 19.gadsimtā sastādītā Gustava Hindmana Millera sapņu tulka.

Alus

Ja sapnī pie bāra letes dzerat alu, tas sola vilšanos. Ja vērojat, kā alu dzer citi, tas nozīmē, ka drīzumā cilvēki, kas vērpj pret jums intrigas, liks atvadīties no visgaišākajām cerībām. Ja šā dzēriena cienītājs sapnī bauda alu patīkamā, dabiskā un mierīgā gaisotnē - viņa reālās izredzes pareģo līdzsvaru un saskaņu.

Ja sapnī redzat sevi milzīgā alus darītavā, tas liecina par netaisnīgu vajāšanu no valsts ierēdņu puses. Taču jūs varēsiet pierādīt savu nevainīgumu un kļūsiet pārāki par vajātājiem. Ja sapnī redzat kaut ko saistītu ar alus darīšanu, tas sola rūpes, kuras laimīgi beigsies ar gandarījumu un pārticību.

Āboliņš

Pastaigāties pa smaržīga āboliņa lauku ir labvēlīga zīme. Liktenis piepildīs jūsu senlolotos sapņus. Taču, ja āboliņš ir sažuvis, - tā ir nelabvēlīga zīme, un varat šo to zaudēt. Āboliņš sola uzplaukumu. Ja jauna sieviete sapnī redz čūsku, kas rāpo pa āboliņa lauku, viņa var vilties mīļotajā. Viņai būs jāliekuļo un jāslēpj savs īstenais stāvoklis, neizrādot bēdas. Apkārtējiem šāds sapnis sola lielisku ražu, bet jaunekļiem un meitenēm - negaidītu bagātību.

Ballīte

Ja sapnī redzat sevi jautrā un trokšņainā ballītē - drīzumā iepazīsiet visus dzīves jaukumus. Sapnis, kurā jums ballītē uzbrūk nepazīstami cilvēki, cenšoties atņemt naudu vai dārglietas, nozīmē, ka pret jums ir apvienojušies nelabvēļi. Ja tiksiet laukā no sadursmes sveiki un veseli, atrisināsiet visas problēmas darbā un mīlestībā.

Dejas

Sapnis, kurā redzat dejojošus, līksmus bērnus, ģimenes cilvēkiem sola jaukus pēcnācējus un mājas laimi, bet neprecētiem - priecīgu, bezrūpīgu dzīvi. Ja sapņojat, ka dejo vecāki cilvēki, - gaidāmi spoži panākumi darījumos. Taču, ja paši dejojat, gaidāma veiksme.

Dziesmas un dziedāšana

Sapnī dzirdētā dziedāšana sola prieku un saskaņu. Iespējams, drīz saņemsiet solīto vēstuli no tāla drauga. Jums rādās sapnis: jūs dziedat, bet tikmēr viss apkārtējais vilina ar laimes gaidām. Pēc šāda sapņa kvēli apšaubīsiet laimes iespējamību. Ja dziedāšanai būs skumīga pieskaņa - jūs nepatīkami pārsteigs darījumu pavērsiens. Rupja, bramanīga dziedāšana sapnī nozīmē briesmīgus un izšķērdīgus tēriņus.

Ēdiens

Ēdiens brīdina par nenozīmīgām rūpēm, kas var traucēt nopietnu ieceru īstenošanai. Ja redzat, ka ēdat viens, būs zaudējumi un skumjas, bet, ja ēdat kopā ar citiem, - panākumus savstarpējos sakaros un darījumos. Ja sapņojat, ka jūsu meita nes projām šķīvi ar gaļu, kad vēl neesat beiguši ēst, gaidiet nepatikšanas, kas saistītas ar padotajiem vai no jums atkarīgajiem cilvēkiem.

Kvieši

Ja sapnī redzat plašus kviešu laukus, tas sola labas izredzes tiem darījumiem, kuri šķiet īpaši saistoši. Ja kvieši ir nobrieduši - jūsu liktenis ir nodrošināts un jūs izbaudīsiet mīlestību. Ja redzat lielus, tīrus kviešu graudus pēc kulšanas - būs pārpilnība un uzplaukums. Ja redzat kviešus maisos, tas nozīmē, ka stingrā apņemšanās gūt panākumu virsotnes drīz īstenosies. Ja labības klēts jumts ir caurs un graudi samirkuši, sapnis liecina, ka, vairojot īpašumu, neesat parūpējušies, lai nostiprinātu savas tiesības uz to, un drīz vien manīsiet, ka jūsu intereses cieš no nelabvēļiem. Ja saberžat kviešu graudus rokā un pagaršojat tos, būs daudz jāstrādā, lai gūtu panākumus, taču jūs sasniegsiet iecerēto. Ja sapnī redzat, ka rāpjaties pa stāvu nogāzi, kuru klāj kviešu sējumi, un ķeraties pie to stiebriem - sasniegsiet milzu pārpilnību un uzplaukumu un gūsiet panākumus jebkurā darbā vai profesijā. Ja sapnī ejat pa jauno kviešu zaļo lauku, tas sola pārticību, ģimenes laimi, uzticamus draugus.

Lauki

Sapnis, kurā redzat sevi laukos, sola veselības uzlabošanos un drīzu iedzīvošanos mantā. Labvēlīgi apstākļi ļaus jums ieņemt augstu dienesta stāvokli un kļūt turīgiem. Izkaltusi, neauglīga vieta, nabadzīgas mājas pareģo raižu un izmisuma posmu dzīvē. Tomēr visumā sapnis par uzturēšanos laukos sola labu veselību un pārticību.

Lauks

Ja sapnī redzat nopļautu lauku, no kura jau novākta labība, tas pareģo neveiksmes. Ja redzat zaļu lauku vai plašus vārpojošus labības laukus, zemniekam tas sola bagātu ražu, bet pārējiem - laimīgu dzīves posmu. Ja redzat uzartu lauku, tas norāda, ka drīzumā sasniegsiet labklājību, un ceļš uz cienījamu stāvokli sabiedrībā būs īss un tiešs.

Lēkt, lēciens

Ja jauna sieviete sapnī redz, ka pārlec pār kādu šķērsli, tas nozīmē, ka viņa sasniegs savu vēlmju piepildījumu pēc likteņa pretestības un cīņas par panākumiem. Vispār sapnis, kurā pārlecat kaut kam pāri, sola panākumus visās cildenajās lietās, taču kritiens pareģo zināmas grūtības. Ja sapnī nolecat no sienas, tas norāda uz neprātīgu rīcību, kas sagādās vilšanos. Ja vērojat kāda veiksmīgos lēcienus - gaidāms spēku un enerģijas pieplūdums, kas palīdzēs cīnīties ar likteni.

Maize

Sievietei sapnis, kurā viņa ēd maizi, nozīmē, ka bērni, kuriem viņa veltījusi tik daudz spēka un laika, viņu sarūgtinās. Ja sapņojat, ka cepat maizi vēl ar kādu, - līdz mūža galam mājās būs pārticība. Ja sapnī redzat notraipītu maizes klaipu, šāds sapnis pareģo bēdas un trūkumu. Ja sapnī redzat maizes garozu, tas norāda uz neveiksmi biznesā. Taču, ja redzat svaigi izceptu maizi un varat to paņemt, - tas ir labvēlīgs sapnis.

Mežs

Mežs nozīmē pārmaiņas darījumos. Zaļi meži sola panākumus, sausi - uztraukumu. Ja sapnī esat sagādājuši malku ziemai, tas nozīmē uzvaru pēc izšķirošās kaujas. Meža ugunsgrēks sola plānu īstenošanu, laimi un naudu

Mīlestība

Sapnis, kurā redzat, ka mīlat kādu, nozīmē, ka esat pilnībā apmierināti ar apkārtējiem cilvēkiem. Taču, ja jūtat, ka esat mīlestības pārpilni, tas var būt labklājības un pārticības simbols. Sapnis, kurā esat sarūgtināti par neveiksmīgu un neatbildētu mīlestību, brīdina, ka nomodā jūs tirdīs jautājums par izvēli starp laulību un neatkarīgu dzīvi. Ja sapnī redzat, ka vīrs vai sieva jūs mīl, - ģimenes dzīvi nekas neapdraud un bērni sagādās prieku. Ja sapnī redzat vecāku mīlestību, tas liecina, ka izturaties godīgi un kārtīgi, tādēļ veiksme jūs nepametīs. Mīlestība pret dzīvniekiem simbolizē apmierinātību ar dzīvi.

Mūzika

Ja sapnī dzirdat skaistu mūziku - jums ir lemts baudīt dzīves priekus. Taču, ja mūzika nepatīk, arī nomodā būs nejauki notikumi, kas, iespējams, saistīti ar ģimenes lietām. Ja sapnī klausāties simfonisko mūziku - gaidāma patīkama izklaidēšanās.

Nakts

Sapnis, kurā ap jums sabiezē tumsa, nozīmē, ka būs jāiztur apkārtējās sabiedrības spiediens. Ja nakts tumsa izklīst, apstākļi, kas līdz šim šķituši nelabvēlīgi, gluži pretēji, sekmēs biznesa attīstību.

Ozols

Ja sapnī redzat ozolu birzi, jūs gaida panākumi visā, ko uzņemsieties. Ja sapņojat, ka ozolā ir daudz zīļu, jums lemts izvirzīties darbā un nostiprināt materiālo stāvokli. Nolauzts ozols sola pārsteigumus. Ja mīlētāji sapnī redz ozolus - drīzumā notiks viņu kāzas.

Paparde

Ja sapnī redzat papardi, nomodā gaišo posmu nomainīs skumji laiki. Ja redzat sausu papardi, tas norāda, ka tuvinieku veselības pasliktināšanās sagādās jums daudz uztraukumu.

Pļava

Ja sapnī redzat līču pļavas, reālajā dzīvē jūs gaida laimīgas, pēcnācējiem bagātas laulību saites.

Rīts

Ja sapnī redzat skaidru rītu - drīz vien iespējama liela bagātība un apmierinātība ar dzīvi. Ja rīts ir apmācies - visu savu laiku veltīsiet svarīgu darījumu kārtošanai.

Rudzi

Rudzi ir laba zīme, kas sola panākumus nākotnē un spožu karjeru. Ja sapņojat, ka vārāt labības kafiju, - prieku apslāpēs veselais saprāts, un vadīsiet biznesu prātīgi un apdomīgi. Ja sapnī redzat lopus, kas ieklīduši rudzu laukā, - varat cerēt uz veiksmi.

Saule

Ja redzat spožu saules lēktu, tas nozīmē, ka jūs visur gaida prieks un panākumi. Saule zenītā liecina, ka jūsu godkārība ir pilnībā apmierināta, bet iespējas bezgalīgas. Saulriets norāda, ka jūsu labklājība pārvarējusi lielāko neveiksmju posmu un jums vērīgāk jāizturas pret notiekošo. Ja sapnī redzat sauli, kas spraucas cauri mākoņiem, tas nozīmē, ka rūpes un grūtības ir pārvarētas un jūs gaida veiksme. Ja saule noslēpumaini aizklāta ar mākoņiem, taču paretam no tiem parādās, tas liecina, ka tuvojas nemierīgi laiki, kas drīz vien pāries, uzlabojot jūsu darījumus un personisko dzīvi.

Siers

Ja sapnī redzat, ka ēdat sieru, tas nozīmē lielu vilšanos un skumjas. Izņemot gadijumu, kad tas ir Šveices siers. G. H. Millera sapņu tulks saka, ka, ja sapnī redzat Šveices sieru, tas liecina, ka iegūsiet īpašuma tiesības uz lielu māju vai jauki pavadīsiet laiku. Par klasisko jāņu – ķimeņu sieru – gan nekas nav teikts.

Ugunskurs

Ja sapnī redzējāt uguni, tā ir labvēlīga zīme, bet vienīgi tajā gadījumā, ja uguns jums nekaitēja. Sevišķi labs šāds sapnis ir jūrniekiem un ceļotājiem. Ja sapņojat, ka jūsu māja ir liesmu apņemta, tas sola uzticamus draugus un gudrus bērnus. Ja redzat, ka veikals vai noliktava deg, jums veiksies biznesā. Taču, ja mēģināt nodzēst ugunsgrēku, esiet gatavi rūpēm un raizēm. Tomēr krāsmatas veikala vietā nesola neko labu. Sapnis, kurā cenšaties iekurt uguni, pareģo daudz patīkamu pārsteigumu. Iespējams draugu apmeklējums. Literātiem uguns sola radošu veiksmi un slavu; darījuma cilvēkiem - neierobežotus panākumus.

Ūdens

Tīrs, skaidrs ūdens sola priekus un labklājību. Taču, ja ūdens ir netīrs un duļķains, jābūt gataviem briesmām, bet gaišo dzīves posmu nomainīs tumšais posms. Ja sapnī gadījies iekrist peļķē vai baseinā ar netīru ūdeni, reālajā dzīvē varat pieļaut nopietnas kļūdas, kuras vēlāk nožēlosiet. Ja sapņojat, ka veldzējat slāpes ar netīru ūdeni, - tas nozīmē slimību, bet, ja ar tīru ūdeni, - panākumus. Sapnī redzētie plūdi brīdina par draudošajām briesmām. Tomēr, ja redzat, ka ūdens līmenis krītas, grūtākais jau ir aiz muguras. Sapnis, kurā plunčājaties un draiskojaties ūdenī, sola mīlestību un vētrainu kaislību. Ja uz galvas krīt ūdens lāses, jūtas būs abpusējas. Kāda studente, kas pētījusi sapņus, šo sapni aprakstījusi šādi: "Neatceros, kā sapnī nonācu laivā, kas brauc pa tīru ūdeni pretī vecai, sabrukušai ostai, kura ir nokrāsota baltā krāsā. Nākamajā vakarā man bija patīkams ciemiņš - jauns vīrietis. Viņš pavadīja ar mani vairāk laika, nekā bija atļāvusi māte, un es tiku bargi sodīta." Tatad zilais ūdens un laiva pareģoja vilšanos.

Vainags

Ja sapnī redzat no svaigiem ziediem pītu vainagu, dzīve jums sniegs milzum daudz iespēju uzlabot labklājību. Vainags ar vītušiem ziediem brīdina par iespējamo slimību. Līgavas vainags ir ļoti labvēlīga zīme, jo nozīmē sarežģītāko un bezcerīgāko jautājumu veiksmīgu atrisinājumu.

Zāle

Tas patiešām ir labvēlīgs sapnis, kas sola laimīgu un labi nodrošinātu dzīvi; tirgotājiem tas pareģo ātru mantas uzkrāšanu; literātiem un aktieriem - slavu; visiem mīlētājiem - drošu ceļojumu pa mīlestības bangaino jūru. Ja redzat kalnus, kas slienas pāri zaļām ielejām, - tā ir tuvojošos briesmu pazīme. Ja sapnī, ejot pa zaļu pļavu, nonākat vietā ar sausu zāli, tas pareģo slimību vai grūtības biznesā. Labvēlīgs ir tikai sapnis par zaļu un sulīgu zāli. Sažuvusi zāle sola sarūgtinājumu.

Ziedi

Ja sapnī redzat uzplaukušus ziedus - gaidāmas izpriecas un peļņa. Tomēr tikai tajā gadījumā, ja ziedi ir svaigi un koši. Ja ziedi sākuši vīst, jums draud vilšanās. Balti ziedi sapnī nozīmē skumjas. Ja jaunai sievietei sapnī rādījies, ka viņa saņēmusi dažādu ziedu pušķi, viņai būs daudz pielūdzēju. Sapnis, kurā ziedi uzplaukst neauglīgā augsnē, pareģo, ka ar enerģiju un prātu jums izdosies pārvarēt visas grūtības un gūt panākumus.


Lasi par saulgriežu maģiju:

Saulgriežu maģija jeb Līgo ticējumi un zīlēšana

Saulgriežu enerģija un tradīcijas


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...