Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Jaunā dziedātāja Būū atklāti par neveiksmīgo attiecību pieredzi

Būu, 1188 Play ekrānšāviņš

Būu, 1188 Play ekrānšāviņš

Jaunā dziedātāja Būū jau 17 gadu vecumā sāka dzīvot kopā ar mīļoto vīrieti, taču, viesojoties pie Valda Meldera sarunu šovā “Kad viņas satiekas”, jaunā sieviete atzīst, ka šis lēmums bijusi kļūda. Raugoties ar šā brīža acīm, viņa otrreiz šajās attiecībās neiesaistītos. Kāpēc tad tā?

“Man toreiz pietrūka drosmes un mugurkaula pateikt, kas man nav pieņemams, kā nedrīkst pret mani izturēties. Nezinu, varbūt no bērnības mantotie kompleksi tie bija. Mūsu tandēms bija galīgi garām, bet mēs tomēr nodzīvojām kopā 5 gadus. Tik ilgā laikā tu ļoti pierodi pie situācijas, iestrēdz tajā .. nesaproti, kā no tā aiziet. Kaut vai praktiskās lietas – kur dzīvosi, kā iztiksi. Tomēr vajag sākt, kaut maziem solīšiem virzīties prom no attiecībām, kurās neesi laimīga” – Būū iedrošina citas jaunas sievietes.

Bet kas palīdzēja jaunajai dziedātājai pašai spert izšķirošo soli ? “Pirmkārt ir jāsāk sevi mīlēt un likt pirmajā vietā – to tagad saku visām sievietēm. Un vēl man ļoti palīdzēja ceļojumi – gan izrauties no vides, kurā jutos nomākta un apspiesta, gan arī – iedeva pilnīgi citu skatījumu uz dzīvi, jaunu elpu”.

Bet vai šādas neveiksmīgas attiecības tomēr neturpina pastāvēt arī tādēļ, ka kāds no partneriem ir atkarīgs no otra arī seksuāli? Sarunas biedru domas šajā jautājumā uzzināsit, noskatoties 1188 Play video!

Skatieties arī:

Labs manipulators tev iestāstīs visu - Danas Isarovas skaudrais pieredzes stāsts

Madara Repše - paldies Dievam, ka mani vecāki izšķīrās

Vairs neļaušu ar sevi manipulēt - rakstniece Eva Edže par dzīvi vardarbīgās attiecībās

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...