Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Jautras sniega spēles

Spēles sniegā, Photo by Анастасия Триббиани from Pexels

Spēles sniegā, Photo by Анастасия Триббиани from Pexels

Ziemas prieki bērnību padara vēl brīnumaināku! Un arī pieaugušam esot, sirdī vienmēr ir siltāk, ja tajā dzīvo arī iekšējais bērns, kuram ļauj vaļu iztrakoties jautrās aktivitātēs. Sniega spēles neaprobežojas vien ar sniegavīru celšanu un pikošanos. Ir tik daudz jautru aktivitāšu, kas priecē gan mazos, gan lielos!

Dārgumu meklēšana

Atbrīvo sava bērna iekšējo pirātu un aizsūti viņu meklēt apslēptos dārgumus. Paslēp vairākus priekšmetus sniegā, noteiktā laukumā - lielus vai mazus, atkarībā no bērna vecuma un paziņo, ko esi paslēpis (12 rotaļu automašīnas, 15 plastmasas dinozauri utt.). Bērnam patiks rakt, lai atrastu dārgumus!

Sniega “smilšu kaste”

Arī ziemā var spēlēties ar smilšu formiņām un mantām. Vai zini, cik foršas sniega kūkas izdodas uzcept un izrotāt ar maziem akmentiņiem, zariņiem, skujām?

Sniega labirints

Izmanto lāpstas, lai izraktu labirintu ap savu pagalmu vai vietējo parku, vai arī iestaigā to. Bērniem patiks atrast ceļu no A – Z cauri līkločiem.

Uzmet sniegavīram pogas

Uzbūvē sniegavīru un, lai “nopogātu viņa mēteli”, pārmaiņus met ar akmeņiem, zīlēm vai kastaņiem, ja tie tikuši ievākti rudenī. Pārliecinieties, ka visi stāv tā, lai nevienam netrāpītu!

Sniega piku mērķi

Lai novirzītu savus bērnus no mētāšanas ar sniega pikām uz saviem brāļiem un māsām vai draugiem, uztaisi mērķi, kas līdzīgs šautriņu mērķim, lai pikas tiktu mestas tajā. Lai izveidotu mērķus, uz sienas vai koka uzzīmē krīta kvadrātus vai skatieties.

Sniega sacīkšu trase

Paņem sava bērna rotaļu automašīnas un, izmantojot lāpstu un rokas, lai izveidotu auto trasi. Noteikti iekļauj pagriezienus, rampas un dažādus šķēršļus.

Sniega golfs

Ieroc sniegā bļodu vai tukšu kasti. Izmanto lāpstu vai kādu citu priekšmetu ar plakanu virmu, lai izlīdzinātu “celiņu” līdz bedrei. Un bumbiņu var ripināt kaut vai ar mazo plastmasas lāpstu, ja nav īstas golfa nūjas.

Sniega pils

Izvelc lāpstas un spaiņus un kopā ar bērniem veidojiet savu sapņu pili. Salieciet sniegu spaiņos tāpat kā ar smiltīm un izveidojiet torņus. Izrotājiet savu pili ar jebkuru dabas elementu!

Vēl interesantas idejas sniega spēlēm lasi: Bērna dzimšanas diena ziemā – idejas svinībām ārā!

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...