Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Joki par Ziemassvētku vecīti

Anekdotes, joki, vēstule Ziemassvētku vecītim

Mīļais Ziemassvētku vecīti! Es visu gadu biju labs ... Hmm ... Nu, gandrīz visu gadu ... Hmm ... Nu dažreiz ... Hmm ... Nu labi, nopirkšu visu pats.


Mīļais Ziemassvētku vecīti! Es Tev rakstu vēstuli uz smilšpapīra. Tagad redzēsim, vai Tu vari darīt ar manu lapu to, ko Tu izdarīji pagājušajā gadā.


Septembrī mēs paskaidrojām bērniem – ja viņi vēlas jaunu telefonu, viņiem jāraksta vēstule Ziemassvētku vecītim, bet viņš nesaprot latviešu valodu, tikai angļu. Tādēļ viņi četrus mēnešus cītīgi sēdēja un mācījās angļu valodu

Slimību profilakses centrs brīdina: Ziemassvētku vecītis šogad jūsu mājās var ienest ne tikai dāvanas.


Mazs zēns raksta vēstuli Ziemassvētku vecītim:
- Lūdzu, atsūti man brāli!
Ziemassvētku vecītis atbild:
- Mazulīt, atsūti vispirms man savu māti ...


Laikā no 2020. līdz 2021. gadam Ziemassvētku vecītis strādās attālināti: tā kā viņam ir vairāk nekā 65 gadi, viņš ir riska grupā un ciemos nenāks.


Šodien es nopirku piezīmju grāmatiņu ar 96 lapām ... un sāku rakstīt vēstuli Ziemassvētku vecītim.


Ziemassvētku vecīti! Kad es Tev pagājušajā gadā rakstīju, ka vēlos kļūt pasaulslavena es ar to nedomāju starptautiski meklēto sarakstu!


Ziemassvētku vecīti! Pagājšgad es lūdzu Tev dot iespēju man drusku atpūsties, bet nebiju domājis tik radikāli… Nākamajā gadā lūdzu palīdzi man atkal atgūt darbu!


Dārgais Ziemassvētku vecīti! Es neticu tev jau 2 gadus! Jānis Kalniņš, 47 gadi.


- Ziemassvētku vecīti, Jaunajā gadā vēlos vienradzi!
- Pēterīt, tu vairs neesi mazs, lūdzu mazliet reālistiskākas vēlmes
- Labi, es gribu meiteni.
- …Kādu vienradža krāsu Tu gribētu?


Es nosūtīju Ziemassvētku vecītim savu vēlmju sarakstu un viņš mani nobloķēja, nelietis!

Ziemassvētku laiks, visi raksta vēstules Ziemassvētku vecītim. Bet, ja man no vecīša nekas nav vajadzīgs, kā Jūs domājat – vai es varētu rakstīt Sniegbaltītei?

- Sakiet, par ko jūs strādājat?

- Redzat, man ir ļoti sena profesija

- Tikai nesakiet, ka esat Ziemassvētku vecītis!


Ja iedziļināmies krāsu psiholoģijā, rodas daudz jautājumu: meitenēm tiek ieteikts valkāt sarkanas drēbes, jo tās rada kaisli, uzbudinājumu un piesaista vīriešus… tagad es aizdomājos, kādēļ Ziemassvētku vecītis grib piesaistīt vīriešus?...


Mūsu mājas saldētava ir tāda Ziemassvētku vecīša vēstniecība, kurā tiek liktas vēstules Ziemassvētku vecītim. Un saldēta vista ir vēstnieks.


Ziemassvētku vecīša padoms: Ziemā ķermenim nepieciešams vairāk C vitamīna, tāpēc veselības labad uzstāj uz degvīnu ar citronu un dzērvenēm.


- Mans tētis baidās no Ziemassvētku vecīša. Kad nāk Ziemassvētku vecītis, es vairs nevaru atrast savu tēti.


Es nekad neesmu rakstījis vēstules Ziemassvētku vecītim, jo neesmu no tiem, kas tic pastam.


- Nu, kur es varu dabūt tev tik daudz vīriešu? - Ziemassvētku vecītis norūca, ieliekot vibratorus Jaungada dāvanu maisiņā.

- Šogad es rakstīšu vēstuli nevis Ziemassvētku vecītim, bet Sniegbaltītei. Viņa kā sieviete mani noteikti sapratīs labāk


Vīrietis nāk mājās un redz ...
- Kas tu esi? - jautā.
- Ziemassvētku vecītis.
- Kāpēc skūts?
- Higiēna.
- Kāpēc kails?
- Tik silts!


Mani bērni jau raksta vēstuli Ziemassvētku vecītim! Un Ziemassvētku vecītis sēž blakus viņam uz dīvāna un palīdz sastādīt tekstu…Cienījamie redaktori! Lūdzu, atbildiet man, vai Ziemassvētku vecītis pastāv vai tomēr ne? Mamma saka, ka ir, bet sieva smejas.


Uz bērna jautājumu:
- Ziemassvētku vecīt, vai tu esi īsts?
Ziemassvētku vecītis sāka uzrādīt sertifikātus, nodokļu biroja izziņu, licenci un profilu sociālajos tīklos…

Bērnība beidzas, kad vēlies, lai Tavas vēlmes izpildītu nevis Ziemassvētku vecītis, bet gan Sniegbaltīte.

Mīļās sievietes! Nekad nelūdziet Ziemassvētku vecītim “pasakainu dzīvi”. Viņš nepadarīs jūs par princesēm, bet atsūtīs jums muļķīti!


Vakariņās meita paziņoja, ka ir uzrakstījusi vēstuli Ziemassvētku vecītim. Viņa teica, ka ir prasījusi sev datoru, bet manai mātei - ūdeļādas mēteli ... Ziemassvētku vecītis, to dzirdot, aizrijās ar tēju.


Lasi arī citus smieklīgus jokus:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...