Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā acumirklī savaldzināt katrā zodiaka zīmē dzimušu vīrieti

Kā savaldzināt vīrieti, Image by Pana Kutlumpasis from Pixabay

Kā savaldzināt vīrieti, Image by Pana Kutlumpasis from Pixabay

Astrologi apgalvo, ka zodiaka zīme ietekmē cilvēka likteni. Pēc dažiem datiem var noteikt, cik ātri var savaldzināt katrā horoskopa zīmē dzimušu vīrieti.

Auns

Auni ir visīstākie mednieki. Jo grūtāk iegūstams bijis laupījums, jo vērtīgāks. Tāpēc astrologi iesaka tos izaicināt.

Vērsis

Šāds vīrietis var iemīlēt jauku un saimniecisku meiteni, kurai pirmajā vietā vienmēr būs ģimene. Turklāt tai jābūt ļoti koptai.

Dvīņi

Dvīņus piesaista provokācijas. Pasakiet viņam, ka esat neatkarīga un visu varat izdarīt patstāvīgi. Tad viņš centīsies darīt visu, lai būtu kopā ar jums.

Vēzis

Ar Vēžiem viss ir ļoti vienkārši. Viņus piesaista labas un ģimeniskas meitenes, kuras vienmēr ir atvērtas jūtām.

Lauva

Lauva izvēlēsies visspilgtāko meiteni, pie kuras baidās pieiet citi vīrieši. Un arī viņam ir svarīgi, lai meitene varētu viņam pievērst uzmanību.

Jaunava

Jaunavu parasti piesaista perfekcija. To var paveikt tikai gudra, līdzsvarota meitene, kura zina savu vērtību.

Svari

Šos vīriešus piesaista skaistas un gudras meitenes. Šī simbioze viņiem ir ļoti svarīga.

Skorpions

Lai savaldzinātu Skorpionu, nebaidieties flirtēt ar viņu. Bet tajā pašā laikā neļaujieties attiecībām ļoti ātri. Viņiem patīk iekarot.

Strēlnieks

Šie vīrieši pamana tikai dzīvespriecīgas meitenes, kuras ar savu enerģiju spēj izgaismot visu apkārtni. Tāpat viņiem ļoti patīk apspriest ceļojumus un vaļaspriekus.

Mežāzis

Mežāzis nepaies garām meitenei, kura ir aizrāvusies ar savu karjeru tāpat kā viņi paši. Un būtiska priekšrocība ir tā, ka jūs protat izveidot lielisku mājsaimniecību.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem ir nepieciešami klausītāji. Ja klausīsieties viņa bezgalīgos stāstos un izrādīsiet interesi, tad šis vīrietis piederēs tikai jums.

Zivis

Šie vīrieši ir ideāli piemēroti sievietēm, kuras mīl mistiku, astroloģiju un ezoteriskas lietas. Zivis ar prieku par to runās stundām ilgi, skatoties jums acīs.

Lasiet arī citus attiecību horoskopus!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...