Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā Ainai Poišai izdevās pārvarēt plaisu attiecībās ar meitu?

Aina Poiša, 1188 Play ekrānšāviņš

Aina Poiša, 1188 Play ekrānšāviņš

Attiecību veidošana bērnu un vecāku starpā ir ļoti sarežģīta joma, un pat psiholoģijas ekspertiem, kuru padomus uzklausa simti un tūkstoši, pašiem šis ceļš ne vienmēr ir viegls un vienkāršs. Raidījums “Māmiņu klubs” uz sarunu par šo tematu ir aicinājis populāro ģimenes psihoterapeiti un TV raidījumu vadītāju Ainu Poišu, kura piekrīt dalīties arī ar dziļi personiskiem pārdzīvojumiem:

“Mana meita piedzima priekšlaicīgi, uzreiz pēc tam viņu savā aprūpē paņēma mediķi, mēs diezgan ilgi bijām šķirtas. Tas diemžēl ir ietekmējis to, cik grūti mums sākumā gāja ar savstarpējo pieķeršanos – es savu bērnu it kā ļoti mīlēju, rūpējos, ticēju, ka viņa būs vesela un stipra, viņai viss izdosies .. bet starp mums bija tāda kā neredzama siena. Tikai vēlāk, jau sākot mācīties par psiholoģiju, es sapratu, kas bija noticis – tas bija tā sauktais piesaistes pārrāvums, kas mums bija pašā sākumā, un tas traucēja šo ciešo saikni izveidot. Mātes pirmās dienas kopā ar mazo zīdainīti ir ārkārtīgi svarīgas, bet mums to nebija.”

Tagad Ainas attiecības ar pieaugušajiem bērniem ir patiesi lieliskas. Kā viņai izdevies tādas izveidot, pārvarot sākotnējo plaisu, un kādus padomus dos psihoterapeite pieaugušo bērnu vecākiem – skatieties šajā video!

Skatieties arī:

Ko darīt, ja pusaudzim parādās tieksme uz apreibinošām vielām ?

Vecāki ir tie, kas iedod bērniem viņu dzīves scenāriju

Diāna Zande par vecāku lomas grūtumiem un priekiem


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...