Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā dzīvo leģendārais mūziķis Juris Kulakovs?

Juris Kulakovs, "Pasaki to skaļi" ekrānšāviņš

Juris Kulakovs, "Pasaki to skaļi" ekrānšāviņš

Patriotu nedēļas noskaņās raidījums “Pasaki to skaļi” viesojas pie atmodas laika leģendārās rokgrupas “Pērkons” līdera Jura Kulakova viņa gaumīgi iekārtotajā koka “pasaku namiņā”. Lai arī Juris sevi dēvē par pēdējo Rīgas hipiju un viņam ir arī bohēmista un dumpinieka slava, viņa mājas sajūtā skaidri redzams tradicionālais latviešu dzīves skatījums, kārtība un sirds siltums.

“Esmu īsts latvietis, un tas “savs kaktiņš, savs stūrītis zemes” man ir ļoti svarīgs. Tas pamatīgums varbūt man no tēva – viņš bija Līvānos mežkungs, pats uzbūvēja mājiņu upes krastā, un, kā atvēra durvis, tā nonāca savā “ofisā”.”

Raidījumā atklājas arī dažādi interesanti fakti no mūziķa biogrāfijas. Piemēram, viņiem abiem ar kundzi ir izteikta vājība uz ļoti neparastiem automobiļiem, un vienu šādu unikālu eksemplāru viņš arī nodemonstrē. Tāpat Kulakovs ar lepnumu uzsver, ka “Pērkons” ir un visdrīzāk arī paliks vienīgā Latvijas rokgrupa, kurā veseliem četriem dalībniekiem piešķirti Triju Zvaigžņu ordeņi.

Paviesojieties arī jūs uz brīdi šajā latviski dumpīgajā, bet arī ļoti sirsnīgajā vietā ar šā video starpniecību!

Skatieties arī:

Ciemos pie populārā "Credo" dziedātāja Gunta Veita

Viktors Zemgals atklāj, kā nonācis supergrupā "Eolika"

Raimondas Vazdikas mājās īpaša vieta atvēlēta Aivara Brīzes sintezetoram

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...