Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā izvēlēties hobiju rudens sezonai?

Rudens, Pexels.com

Laikapstākļi tā vien spiež nomainīt aktīvo dzīvesveidu svaigā gaisā pret kaut ko mierīgāku, tātad tieši tagad ir īstais brīdis, lai ieviestu dzīvē ko jaunu. Šis ir laiks, kad vari izlasīt kādu labu grāmatu, noskatīties godalgotākās filmas vai attīstīt slēptos talantus! Mēs esam par jaunu hobiju apgūšanu, tāpēc piedāvājam vairākus aizraujošus variantus ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem.

Lūk, radoši hobiji, kas patiks visai ģimenei

Jaunā hobija apgūšanā vari iesaistīt visu ģimeni, tāpēc izvēlies ko samērā vienkāršu un drošu, piemēram, batikošanu. Batikošana ir viegls, jautrs un pārsteigumiem bagāts hobijs, turklāt arī praktisks, jo savos eksperimentos vari izmantot vienkrāsainās drēbes, kurām vēlies iedot otro elpu. Izmantojot dažādas metodes, vari panākt krāsu kaleidoskopu!

Ja ķēpāšanās ar krāsām nav Tev, vari iesaistīt visu ģimeni paštaisītu rotaslietu gatavošanā. Izvēlieties materiālus un kopīgi ievērpiet sev vēlamās krāsas rotā, pagatavojot ļoti īpašas krelles vai rokassprādzes.

Vēlies attīstīt bērnā eksakto domāšanu, bet tajā pat laikā arī pats iemācīties ko jaunu? Izmēģini dažādus eksperimentus! Slaimu veidošana, ziepju vārīšana, ledus griešana ar spiediena spēku, vulkāna izveide – šo vēl un vēl daudz ko citu Tu vari izveidot mājās un kopā ar bērniem, turklāt tas ir droši.

Lūk, vēl dažas idejas, kā aizraujoši pavadīt lietainos vakarus kopā ar bērniem.

Bērniem izmēģināmo lietu saraksts ir ļoti plašs

Līdz ar skolas un bērnudārza atsākšanos, sarosās arī dažādu pulciņu un ārpus skolas aktivitāšu piedāvātāji, un tur tiešām ir no kā izvēlēties. Peldēt apmācības, zīmēšanas meistarklases, dziedāšanas pulciņi, visdažādākās deju nodarbības, austrumu cīņas mākslas nodarbības, keramikas nodarbības, teātris, utt. Mūsdienu modernajai jaunatnei noteikti patiks arī videospēles. Tas pat ir gana vērtīgs hobijs, jo attīsta bērnam dažādas prasmes. Atliek tik vienoties ar bērnu par videospēlēs pavadāmo laiku un sekot tam līdzi.

Hobijs grāmatu mīļiem

Nē, šoreiz stāsts nav par jaunāko literatūru, kas jāsteidz izlasīt ikvienam sevi cienošam grāmatu “tārpam”. Tas ir stāsts par Tevi pašu, par to, ko Tu vēlies teikt un kā, par grāmatu, kas no Tava šī rudens hobija varētu kļūt par nākošo Latvijas bestselleru. Iespējams, Tev jau ir kādas idejas, tagad atliek vien visu uzlikt uz papīra un varēsi izdot savu grāmatu!

Attīsti zīmēšanas talantu

Zīmēšana ne katram ir pa spēkam un, ja esi viens no tiem, kurš ir apveltīts ar šo lielisko dāvanu, aicinām Tevi šajā rudenī spert soli tālāk. Pamēģini uzzīmēt tetovējumu. Ja iepatiksies, vari kļūt pat par tetovēšanas meistaru un savus mākslas darbus padarīt nenovērtējamus. Neesi vēl gatavs kam tādam, vari izmēģināt zīmēšanu dažādās tehnikās un ar dažādām materiālu variācijām, kuru tiešām ir daudz.

Izbaudi rudens svaigo gaisu, izmēģinot angļu iecienītos hobijus

Tā vien šķiet, ka Lielbritānijā ir mūžīgais rudens, bet tas neattur angļus no aktivitātēm svaigā gaisā. Viņu iecienītākie hobiji ir makšķerēšana un loka šaušana. Apģērbies gana silti un dodies laukā. Nekas tā neuzlabo imunitāti, kā svaigs gaiss.

Vispiemērotākais hobijs rudenim ir…

Domājot par hobijiem, ko noteikti būtu vērts izmēģināt rudenī, prātā nāk fotografēšana. Tas, iespējams, ir vispiemērotākais hobijs šim gadalaikam. Krāsainas lapas, sarkanām ogām nosēti purvi, tumšzili ezeri, šī gada pēdējie plaukstošie ziedi – rudens mums dāvina tik bagātu krāsu gammu, ka tā vien gribas to iemūžināt, lai vēlāk mājās pie kūpošas tējas krūzes varētu par to priecāties atkal un atkal…

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...