Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā Jenny May sadzīvo ar seksīgās dziedātājas titulu

Jenny May, ekrānuzņēmums

Jenny May, ekrānuzņēmums

“Man uz skatuves gribējās būt nepareizai, jo dzīvē gana daudz biju darījusi tā, kā no manis gaida,” par savulaik sev piedēvēto “seksa simbola tēlu” “STV Pirmā!” šovā “Kad viņas satiekas” saka dziedātāja Jenny May. Atklātā sarunā ar Valdi Melderi viņa izstāsta, ka pie šī titula tikusi pavisam nejauši un neapzināti. Viss sācies pirms vairākiem gadiem Austrijā, kur Jenny startējusi kādā jauno mūziķu konkursā. Tolaik, kā naiva meitene no Latvijas, īsti nav sapratusi, kā jāuzvedas un kas no viņas tiek prasīts, tāpēc fotosesijas laikā pozējusi košos tērpos, atraktīvi lēkājusi un jutusies brīvi, kas Austrijas presei ļāvis sacerēt dažādus pikantus rakstus un piedēvēt viņai seksa simbola titulu.

Pēcāk jau atgriežoties Latvija, viņa sākusi to izmantot kā priekšrocību un arī Latvijā uz skatuves atļāvusies parādīties tolaik neierastos tērpos, kā arī pikantās fotosesijās pozējusi vīriešu žurnāliem. Runājot par fotografēšanos žurnālam "Klubs" dziedātāja saka, ka tā ir bijusi uzdrīkstēšanās un pārkāpšana pāri saviem kompleksiem.

Kādas bija fotosesijas aizkulises un kā Jenny May pieņēmusi sev piedēvēto seksīgās dziedātājas titulu, uzzini 1188 Play video.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...