Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā notievēt un no kā atteikties? Iesaka pašmāju slavenības

Sieviete ar makarūnu rokās, Pixabay

Sieviete ar makarūnu rokās, Pixabay

Nav nekāds noslēpums, ka lielai daļai no mums gribētos svērt mazāk, taču ēst ir tik garšīgi! Par laimi ar saviem padomiem par tievēšanu un diētām ir dalījies ne mazums pašmāju slavenību. Turpini lasīt un noskaidro, kas viņiem par to sakāms.

Sports un lūgšanas. Pašmāju jurists un politiķis Aldis Gobzems trīs mēnešu laikā atbrīvojies no 20 kilogramiem - viņam to pirmām kārtām palīdzējis sasniegt sports, kā arī lūgšanas Dievam: "Es biju sevi emocionāli izsmēlis un noguris. Man bija divi ceļi - vai nu sākt dzert vai kaut ko citu darīt. Ņemot vērā, ka man nekad nav bijusi tieksme uz alkoholismu un es biju sācis dienā pīpēt trīs paciņas, organisms pats pateica, lai velku botas un skrienu, braucu ar riteni, peldu. Man nekad dzīvē nav bijusi redzama sešpaka, bet tagad es uz to eju. Kaut vai lai varētu vienu bildi uztaisīt."

Divas ēdienreizes dienā. Džeza dziedātāja un vokālā pedagoģe Jolanta Gulbe - Paškeviča pastāstīja savu labā izskata noslēpumu - viņa ne tikai aktīvi sporto, bet arī rūpīgi piedomā pie tā, ko ēd un cik bieži. Viņa ēdienreizes samazinājusi līdz divām dienā: "Kad piedzima mazais, pamatīgi izrevidēju savu ēdienkarti. Es ēdu divreiz dienā. Kad pieteicos konkursam "Misis Latvija", jau tad ievēroju intervālo ēšanu, taču, kad atteicos no saldumiem, pirmajā mēnesī nokritos svarā par pieciem kilogramiem." Jolanta stāsta, ka kādreiz viņu nevarējuši dabūt nost no saldumiem, taču ar treneres palīdzību viņai izdevies atteikties no tiem: "Viņa ļoti labi pateica - tās ceptās karbonādes un viss cits ir tradīcijas, kuras var izmainīt. Vienkārši sāc ēst citādāk." Papildus veselīgam uzturam dziedātāja regulāri nodarbojas ar sportu un tagad plankas pozā mierīgi var nostāvēt jau veselas piecas minūtes.

Mūžigās jaunības noslēpums. Aktieris Ronalds Zagorskis stāsta, ka ir tik labā formā, pateicoties sportam un gēniem: "Man bija ļoti skaista māte vārdā Zenta. Viņai, starp citu, bija mati līdz potītēm. Es nepārspīlēju. Padomju laikos gan bija problēma viņus mazgāt. [..] Tētis ar bija stiprs un nodzīvoja līdz 86 gadiem. Pats visu mūžu esmu skrējis, lecis, vingrojis. Biju Rīgas čempions krosā."

Ar tievumu var arī pāršaut pār strīpu. Bijusī aizsardzības ministre un iekšlietu ministre, tagad uzņēmēja Linda Mūrniece atklāja, ka ar diētām ir tā - viens ir ēst pareizi, bet otrs ir dzelžaini izdomāt novājēt. Ja gribi ēst veselīgi, tad jāēd dārzeņi, jāvāra zupas un jādzer daudz ūdens, bet, ja ir plāns krasi atbrīvoties no daudziem kilogramiem, nevajag pārforsēt tā, kā to izdarījusi 33 gadu vecumā, kad izmainījusies teju līdz nepazīšanai: "Es izskatījos šausmīgi. Man bija tāds izmērs kā piektās klases meitenei, kas tika panākts diezgan drakoniskā veidā." Dāma vingroja četras vai piecas reizes nedēļā, kā arī dzēra notievēšanas pulverīšus: "Viss beidzās ar to, ka visi domāja, ka esmu ar kaut ko slima, jo izskatījos es briesmīgi. Man bija nokarājusies āda. Ja rādu bildes, neviens netic, ka tā esmu es, jo tagad izskatos normāli."

Šķiršanās. Agritas vīrs Jānis ir atstājis sievu un bērnus. Neskatoties uz pārdzīvojumiem pēc šīm lielajām pārmaiņām dzīvē, Bindre Blumenaua ir manāmi uzplaukusi un ķērusies pie strādāšanas ar sevi. Pēc pusotras nedēļas laikā zaudētiem 10 kilogramiem liekā svara, viņa saprata, ka nepieciešams sevi sakārtot un pamainīt - zvaigzne lūdza fitnesa, uztura un dzīvesveida trenere palīdzību, lai turpinātu šo ceļu uz sevis nostādīto mērķi - sievišķības, pašpārliecinātības un iepriekšējo ķermeņa aprišu atgūšanu. Viņas mērķis kilogramos - no 107 uz 70: "Protams, ka man ir arī konkrēts skaitlis uz svariem, pie kā es vēlos atgriezties, jo pašsajūtas ziņā tolaik es tā jutos vislabāk."

Zemāk atradīsi arī citus 1188 Play video, kuros vietējais sabiedrības krējums stāsta, kā sevi uzturēt labā formā!

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...