Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā Olga un Magone tiek galā ar heiteru negācijām?

Magone Šutoviene, 1188 Play ekrānšāviņš

Magone Šutoviene, 1188 Play ekrānšāviņš

Par vispārzināmo faktu, ka slavai un atpazīstamībai ir arī ēnas puse, uz savas ādas nu ir pārliecinājušas “Slavenības bez filtra” varones Olga Kambala un Magone Šutoviene. Turklāt nav pat īpašas nozīmes, kāds cilvēks ir šova dalībnieks – no heiteru negatīvajiem komentāriem un pat vajāšanas kopš iesaistīšanās šovā dabūjusi ciest gan Rīgas dāma Olga, gan lauku sieva Magone. Pēdējai bijusi arī īpaši nepatīkama situācija Liepājā, kad bariņš pusaudžu sākuši viņu apsaukāt uz aizskart ne vairs internetā, bet dzīvē.

Abas šova zvaigznes atzīst, ka šāda cilvēku reakcija viņām bijusi šokējoša, un universālas receptes, kā tikt ar to galā, pagaidām nav. Atklātā sarunā tiek apspriestas iespējamās versijas. Tā piemēram, Olga atzīstas, ka reiz šoka stāvoklī apēdusi vairākus kruasānus pēc kārtas, bet Magone prāto, vai nervu nomierināšanai nevajadzētu sākt smēķēt, ko līdz šim nekad nav darījusi. Magone vēl piebilst, ka viņa jau nu gan to komentētāju vietā neriskētu aizskart tādu sievieti kā Olga Kambala, kurai pie sāniem vīrietis kurš varētu “ar vienu knipi nokniebt”.

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Magone un Olga atklāti runā par naidu Latvijā un to, ar kādiem pārdzīvojumiem saskārušās.

Skatieties arī:Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...