Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā saglabāt lielisku figūru pēc 60 gadu vecuma?

Žanna Dubska, 1188 Play ekrānšāviņš

Žanna Dubska, 1188 Play ekrānšāviņš

‘’Stila patruļas’’ komandas rokās ir nonākusi vīndare Marta no Lubānas. Sievietei jau ir pārkāpusi pāri sešdesmit gadu slieksnim, tomēr viņa ir lieliskā formā, tāpēc šoreiz izskatās, ka stilistei Žannai Dubskai pašai būs ko no savas klientes pamācīties. Viņa arī nekautrējas izdibināt Martas vingrā auguma noslēpumus. Atbilde izrādās pavisam vienkārša:

“Tieši šī iemesla dēļ es pirms vairākiem gadiem pametu ierēdnes darbu un pievērsos dārzkopībai. Tās tomēr bija garas stundas pie datora, mugura sāka sāpēt. Bet dārzā – pavisam cita lieta, visu laiku lokies, staipies. Esmu ļoti apmierināta.”

Sarunā atklājas arī, ka Marta jau septiņus gadus ir atraitne. Žannai šķiet, ka sešdesmit gados dzīve vēl nebeidzas un ir laiks lūkoties pēc jauna dzīves biedra pie sāniem. Bet šim nolūkam būtu nepieciešams “uzfrišināt” Martas mazliet nevīžīgo ārieni.

Kā pārvērtību komandai tas izdosies? Vai Marta būs gatava šķirties no savas “kovidlaika bizes” ? To uzzināsit, noskatoties “Stila patruļas” raidījumu!

Skatieties arī:

Vīndare Marta sāk jaunu dzīvi pavisam jaunā tēlā

Žanna Dubska sapoš vīrieti labākajos gados

Kādi ir šobrīd aktuālākie tēli un aksesuāri?

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...