Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā simpātisks puisis reiz nelietīgi izmantojis Lienes Šomases uzticēšanos

Liene Šomase, 1188 Play ekrānšāviņš

Liene Šomase, 1188 Play ekrānšāviņš

Savulaik, kad dziedātāja Liene Šomase ar saviem priekšnesumiem spridzināja skatuves un izbaudīja popularitātes zenītu, arī par viņas privāto dzīvi mediji un visi interesenti bija informēti līdz sīkumam. Acīm redzot šādai atpazīstamībai ir nopietnas ēnas puses, jo nu Liene ir kļuvusi dzīves gudrāka un sarunā ar Andri Buli raidījumā “Iečeko slavenību!” uz šāda veida jautājumiem atbild diezgan izvairīgi.

Kādu gadījumu, kas tagad, ar laika atstarpi izklausās gandrīz komiski, bet tomēr savulaik sagādājis pamatīgu vilšanos, Šomase gan atklāj:

“Reiz iepazinos ar puisi no laukiem, un arī ļāvu ievākties savā dzīvoklī. Viss bija lieliski, brīnišķīgs cilvēks .. līdz brīdim, kad man aiz muguras nelegāli pārdeva manu automašīnu. It kā uz remontu aizveda .. Pēc tam, kad viņu izliku no dzīvokļa, viņš aizskrēja pie dzeltenās preses un tādas lietas par mani sastāstīja!

Mana kļūda ir tā, ka vienmēr esmu ļoti gribējusi visiem palīdzēt .. Bet sievietei nevajag vīrietim palīdzēt! Sievietei jābūt blakus, jāsmaida un jāiedvesmo, bet ar savu dzīvi vīriešiem jātiek galā pašiem.”

Kādus vēl attiecību padomus Liene dod sievietēm, kādēļ pati izšķīrās ar meitiņas tēti un ko viņai vispār nozīmē mīlestība – par to šajā sirsnīgajā video!

Skatieties arī:

Liene Šomase - cilvēku stulbums mani sen vairs neietekmē

Lieni Šomasi reiz vajājusi iemīlējusies fane

Vai Lindas Mūrnieces jaunais draugs ir greizsirdīgs ?


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...