Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kāda bija Magones lielākā kļūda laulības dzīvē?

Magone Šutoviene, 1188 Play ekrānšāviņš

Magone Šutoviene, 1188 Play ekrānšāviņš

“Mana lielākā kļūda laulības dzīvē laikam bija tā, ka praktiski jau no paša sākuma dzīvojām atsevišķās guļamistabās, bija it kā katram sava dzīve” – tā, atskatoties uz neveiksmīgajām attiecībām ar Žani, šova “Slavenības. Bez filtra” skatītājiem atklāj Magone Šutoviene. Kaut gan, dzīvojot Anglijā, pirmajos gados pārim negājis nemaz tik slikti – bijuši finansiāli pārtikušāki, kopīgi braukuši ekskursijās, dzīves līmenis un apvāršņu plašums bijuši pavisam citi.

“Kad atgriezāmies Latvijā, man vairs nebija tik daudz naudas, un es sāku Žanim prasīt, lai sāk strādāt, pildīt ģimenes apgādnieka pienākumus … tad arī tās problēmas sākās” sarežģītos attiecību līkločus atceras Magone. Turklāt arī Žaņa intīmā interese par sievu izplēnējusi diezgan drīz.

“Tas pat televīzijā no malas bija redzams – tu viņam visādi mēģini izdabāt, bet viņš ir pilnīgi auksts un vienaldzīgs” – situāciju komentē ciemos atbraukusī draudzene Dace. Kopīgi nodarbojoties ar dārzniecību, abas sievietes, neizbēgami nonāk arī pie aktuālā temata Nr. 1 – kādu vīrieti tad Magonei vajadzētu blakus nākotnē.

Kāds tad viņuprāt būtu Magones ideālais partneris, uzzināsit, noskatoties šo video!

Magone prāto, vai atgriešanās Latvijā nav bijusi liela kļūda

Magone sašutusi par soctīklu "preciniekiem"

Magones padomi dārza darbos


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...