Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kādās ekstrēmās vietās ir mīlējusies Ieva Adamss?

Ieva Adamss, 1188 Play ekrānšāviņš

Ieva Adamss, 1188 Play ekrānšāviņš

Radiogeiša Ieva Adamss nekad nav kautrējusies runāt par savu plašo pieredzi un atvērtību eksperimentiem intīmajā jomā. Viesojoties sarunu šovā “Kad viņas satiekas” Ieva apstiprina, ka viņasprāt seksuālajai saderībai ir milzu nozīme pāra attiecībās, un viņa gan nevarētu dzīvot kā "vecos laikos", kad partneri viens otru tuvāk iepazina tikai pēc kāzām un tad palika kopā līdz mūža galam. “Viss šķiet esam kārtībā, kamēr nav ar ko salīdzināt” – tāds ir viens no secinājumiem.

Saskaņā ar šova noteikumiem, dalībnieki tiek izaicināti uz pavisam pikantiem jautājumiem, tāpēc Ievai nākas atbildēt - kāda ir ekstrēmākā vieta, kur viņa ir ļāvusies mīlas priekiem? Šeit nu viņa nāk klajā ar patiesi satriecošu stāstu, kas tā vien liks iekvēloties fantāzijai. Kāds tas ir, uzzināsi, noskatoties 1188 Play video! Noslēgumā intīmās dzīves padomdevēja atzīsies arī, kurā vietā vēl TO nav darījusi, bet ļoti vēlētos pamēģināt.

Skaties arī:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...