Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kādos gadījumos auto vadītāji izsauc evakuatoru?

Tukša bāka (Image by Gerd Altmann from Pixabay)

Tukša bāka (Image by Gerd Altmann from Pixabay)

Maldīgs ir priekšstats, ka autoevakuators ir noderīgs tikai gadījumā, ja ir notikusi automašīnu sadursme vai avārija. Jā, protams, avārijas situācijās, kad spēkrats vairs nav lietošanas kārtībā, autoevakuators to aizvedīs uz tuvāko servisu vai auto kapsētu un nogādās arī Tevi tev nepieciešamajā vietā, ja pats nebūsi cietis, bet šis nav vienīgais scenārijs, kad auto vadītājiem rodas nepieciešamība pēc šī pakalpojuma. Lūk, vairākas populāras situācijas, kad jāizsauc auto evakuators.

1. Ja mašīnai beigusies degviela

Nepareizi aprēķināta distance līdz nākošajai degvielas uzpildes stacijai vai problēmas ar degvielas līmeņa rādītāju ir viens no šādiem gadījumiem. Šādā gadījumā autoevakuators var līdz tuvākajam benzīntankam auto Tavu auto aizvilkt vai atvest Tev nepieciešamo degvielu, lai droši vari turpināt savu ceļu.

2. Ja pazaudētas mašīnas atslēgas

Ja esi pazaudējis automašīnas atslēgas vai arī tās ir izdevies salauzt, zvani autoevakuatoram. Parasti šajā nozarē strādājošajiem ir uzkrāta liela zināšanu bāze auto atmūķēšanas lietās un evakuatora vadītājs spēs ieteikt labāko risinājumu katrā no gadījumiem. Iespējams, auto nāksies aizvest līdz tuvākajam auto servisam, jo ne visiem autoevakuatoru šoferiem ir pieejami auto atslēgšanai nepieciešamie instrumenti.

3. Sīkumi, kas liedz piedalīties ceļu satiksmē

Ķibelei nav jābūt lielai, lai auto vairs nedrīkstētu piedalīties ceļu satiksmē. Diennakts tumšajā laikā izdegušas vajadzīgās lampas, plīsusi automašīnas riepa un rezerves rats vai instrumenti tā nomaiņai palikuši garāžā, beigusies eļļa vai dzesēšanas šķidrums, auto apakšā parādījusies biedējoši griezīga, klaudzieniem līdzīga skaņa, utt. – visas šīs tehniskās ķibeles var būt iemesls autoevakuatora izsaukšanai. Protams, var mēģināt tikt galā ar visu arī paša spēkiem, bet galvenais ir nenodarīt vēl lielāku skādi.

Autoevakuators no Liepājas "M.K.Quattro" sniedz SOS tehnisko palīdzību uz ceļa visā Latvijā un Eiropā visu diennakti. Šie speciālisti palīdzēs ar bojātu un avarējušu automašīnu transportēšanu, pārvietošanu vai vilkšanu, nogādāšanu servisā vai mājās, lietotu auto rezerves daļu sagādāšanu un pat nolietoto auto norakstīšanu CSDD un auto utilizāciju. Neatkarīgi, vai esi Liepājas pusē, vai kādā citā Latvijas reģionā, ja nepieciešama evakuatora palīdzība, zvani uz mobilo tālruni 26711624.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...