Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kāpēc izjuka Katrīnes Saulietes kāzas ar Kristapu Janičenoku?

Katrīne Sauliete, "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Katrīne Sauliete, "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Izrādās, ka vīrieši sportisti bijuši Katrīnes Saulietes gaumē gandrīz vai kopš bērnu dienām. Sarunu šova “Kad viņas satiekas” sievišķīgajā dāmu pulciņā simpātiskā blondīne nāk klajā ar ļoti atklātu stāstu par savu pirmo lielo mīlestību basketbolistu Kristapu Janičenoku. Abu pirmā satikšanās bijusi gluži kā romantiskā filmā – Jaungada ballītē pie basketbolista Armanda Šķēles, sagaidot Millenium. Katrīnei tobrīd bijuši vien 15 gadi.

Pāris bija kopā sešus gadus un jau nopietni domājuši par kāzām. Kristaps bildinājumu bija izteicis, taču ieteica ar precībām mazliet nogaidīt. Laikam taču daiļajai Mis Latvija konkursa uzvarētājai precētas sievas statuss toreiz šķitis tik iekārojams, ka gaidīt vairs nav gribējusi nemaz, un viņa spītīgi paziņojusi “Tagad vai nekad!”. Taču vīriešiem neiet pie sirds sievietes, kas uzstāda ultimātus, un tā nu šī epizode negaidīti noslēgusies ar to, ka Katrīne meklējusi pati savu dzīves vietu.

Tagad Katrīnei esot lieliskas attiecības gan ar savu bijušo līgavaini, gan viņa tagadējo mīļoto sievieti. Taču, kā viņai klājās toreiz, 2007. gadā uzsākot patstāvīgas dzīves gaitas, un kā attīstījās notikumi ar nākamo vīru Kasparu Saulieti – skaties 1188 Play video?

Skatieties arī:

Katrīnes Saulietes pārbaudītā metode īstā vīrieša "piesaukšanai"

Katrīne pastāsta, kas pielicis punktu laulībai ar Kasparu Saulieti

Katrīne sākumā izbrāķējusi tagadējo "sirdsāķīti" PēteriIelādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...