Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kāpēc krišnaīti uz ielas dala grāmatas?

Uģis Kuģis, 1188 Play ekrānšāviņš

Uģis Kuģis, 1188 Play ekrānšāviņš

Katrs no mums vismaz reizi ir bijis situācijā, kad uz ielas vai veikalā tiek piedāvāts kaut kam ziedot vai iegādāties kādu lietu, nevilšus reaģējot ar paātrinātu soli vai uzkrītošu skatīšanos pretējā virzienā. Tā ir gadījies arī Uģim Kuģim, un tāpēc viņš lieliski saprot cilvēkus, kas tā rīkojas. Pašam Kuģim bieži vien sanāk būt arī otrajā – piedāvātāju pusē, jo, lai sludinātu krišnas apziņu pēc iespējas vairāk cilvēkiem un nolūkā savākt kaut cik līdzekļu krišnaītu zupas virtuvei, viņš mēdz uz ielas pret ziedojumiem piedāvāt vēdiska satura grāmatas.

Lai arī grāmatu dalīšana uz ielas ir nozīmīgs veids, kā palīdzēt paēdināt trūcīgos, neko daudz gan nopelnīt šādi nesanākot – realitātes seriālam “Ģimene burkā” atzīst pats dedzīgais krišnas apziņas sludinātājs. Tā kā nepastāv tāda minimālā ziedojuma summa, katrs dod, cik var, tad bieži vien sanāk, ka ziedojums knapi nosedz grāmatas drukāšanas izmaksas. Labi, ja dienas beigās templim tiek pieci līdz desmit eiro, labās dienās – divdesmit. Taču ir bijuši arī dāsnāki ziedotāji – kā lielāko summu, kuru jebkad saņēmis par grāmatu, Uģis nosauc 108 eiro.

Par to, kāda ir Uģa Kuģa diena Rīgas ielās, ar kādiem paņēmieniem viņš meklē ceļu pie cilvēku sirdīm, skaties 1188 Play video.

Skatieties arī:

Uģis Kuģis dzimšanas dienas dāvanu vietā lūdz ziedot Ukrainai

Uģis Kuģis apsver iespēju skolot dēlu Indijā

Kāpēc krišnaītu vīrieši neizģērbjas pat dušā?


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...