Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kāpēc Magonei tā neveicas ar vīriešiem?

Magone Šutoviene, 1188 Play ekrānšāviņš

Magone Šutoviene, 1188 Play ekrānšāviņš

Lauku māju saimniece Magone Šutoviene, kuras dzīves un mīlas nedienām nu jau vairāku gadu garumā ir iespēja sekot vairāku pašmāju šovu skatītājiem, vienā no “Ķibeles mūsmājās” epizodēm nāk klajā ar visai skaudru atzīšanos par bērnībā regulāri piedzīvoto vardarbību no patēva puses. Skandāli, sitieni, draudi ar nazi, bailes, nedēļām ilga slēpšanās aukstā šķūnītī bez ēdiena … Varbūt šiem notikumiem ir bijusi ietekme arī uz to, ar kādiem vīriešiem Magone saistījusies vēlākajā dzīvē? Jo, kā pati vaļsirdīgi atzīst, katrs nākamais ir bijis vēl lielāka katastrofa par iepriekšējo.

Sāpīgā attiecību pieredze nav nākusi par labu arī sievietes intīmajai kvēlei. “Katrs nākamais neveiksmīgais vīrietis manī to Kleopatru arvien vairāk apslāpēja ..” teic Magone. Tas pilnā mērā attiecas arī uz Magones pēdējos vīru Žani, ar kuru šobrīd notiek sāpīgs šķiršanās process. Žanis, kā mēs zinām no iepriekšējām šovu epizodēm, mīlas lietās bijis kūtrs, pārmēru konservatīvs un bieži vien sievas intīmās kompānijas vietā izvēlējies grādīga dzēriena pudeli.

Vai ir vērts dzīvot kopā bērnu dēļ? Tāds ir jautājums, ko šajā 1188 Play video Magone uzdod pati sev un citām sievietēm.

Skatieties arī :


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...