Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kas ir Elīnas Straumes itāļu mīļotais?

Elīna Straume, 1188 Play ekrānšāviņš

Elīna Straume, 1188 Play ekrānšāviņš

Raidījumu cikla “Sapnis par Eiropu” ietvaros apceļojot ārzemēs dzīvojošos tautiešus, aktieris Intars Rešetins ir nonācis līdz Milānai, kur jau vairākus gadus mitinās modele, grima māksliniece un kādu laiku arī – Andra Kiviča dzīves biedre Elīna Straume.

Kā izrādās, Milāna Elīnai ir gandrīz kā otrās mājas, jo jau kopš pusaudzes gadiem viņa šeit strādājusi par modeli un vadījusi dzīvi starp abām pilsētām. Tagad Elīna Itālijā atradusi arī mīlestību. Viņas sirdsāķītis ir Itālijās pazīstamais modes fotogrāfs un kailfoto meistars Pietro Lučerni. Viņa fotogrāfijas rotājušas teju visu populārāko modes zīmolu reklāmas, taču vislabprātāk Pietro fotografē kailus cilvēkus: “Drēbes fotogrāfijai liek ļoti ātri novecot – tas, kas ir stilīgs šodien, jau rīt būs izgājis no modes. Taču cilvēka ķermeņa skaistums ir mūžīgs.”

Ar pievilcīgo itāli Elīna bija pazīstama vēl modeles laikos. Taču kā pēc desmit gadu pauzes abiem atkal izdevies satikties un kā attīstījies viņu romāns, un vai Elīna nav greizsirdīga uz mīļotā skaistajām modelēm, uzzināsit noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Kā mīlestība aizveda Leldi Vikmani uz Parīzi

Kā Cīrihē iekārtojusies latviešu skaistumkaraliene Jūlija Djadenko

Madaras Raabes mīļotajam izveidojies labs kontakts ar viņas meitām

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...