Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kas jāņem vērā, izvēloties sauszemes kravu pārvadātāju?

Sauszemes kravu pārvadājumi, loģistika, Image by Gerhard G. from Pixabay

Lai arī varētu šķist, ka sauszemes kravu pārvadāšana ir viens no salīdzinoši vienkāršākajiem un vieglāk pieejamajiem kravu pārvadāšanas veidiem, ir nianses, kas rūpīgi jāizvērtē pirms tiek izdarīta izvēle par labu kādam no kravu pārvadātājiem.

1. Pieredze

Neskatoties uz to, ka loģistikas nozares iesācēji nereti piedāvā it kā izdevīgākus noteikumus, ieteicams tomēr būtu izvēlēties pieredzējušu kravu pārvadāšanas uzņēmumu. Tas ne tikai garantēs laicīgu piegādes termiņus, bet arī kravas drošību.

2. Piegādes ātrums

Pirms slēgt līgumu ar kravu pārvadātāju, ļoti niansēti jānoskaidro piegādes ātrums. Tāpat arī jāatrunā kādas būs sankcijas, ja uzņēmums neobjektīvu iemeslu dēļ kravu nepiegādās plānotajā laikā.

3. Spēja izprast klienta vajadzības

Ir būtiski, lai pārvadātāja rīcībā būtu viss nepieciešamais tehniskais nodrošinājums drošai un kvalitātīvai kravas pārvadāšanai. Tāpat arī būtiski, lai loģistikas uzņēmuma eksperti spētu rast katra klienta vajadzībām piemērotāko risinājumu.

4. Cenu politika un pārredzamība

Gan slēdzot līgumu ilgstošam laika periodam, gan arī vienojoties par vienreizēju kravas pārvadāšanu, ir būtiski, lai izmaksas būtu adekvātas. Pieredzējušiem kravu pārvadātājiem nereti ierastie maršruti ir gana labi zināmi, līdz ar to, iespējams ietaupīt gan klienta laiku, gan līdzekļus. Tāpat arī jāizvērtē vai nav sagaidāmas kādas papildus slēptās izmaksas.

5. Drošība

Ir svarīgi, lai uzņēmums, kurš veic kravu pārvadājumus attiecās pret pakalpojuma izpildi ar kārtīga saimnieka attieksmi, ievēro visus likumā paredzētos drošības noteikumus, kā arī tehniskos un vides draudzīguma standartus.

Kur vērsties, ja nepieciešams kvalitatīvs kravu pārvadātājs?

Individuāls menedžeris katram klientam, elastība risinājumos un precizitāte izpildē — Freeway Logistics ir uzticams sadarbības partneris jebkuru kravu pārvadājumos Eiropā, Skandināvijā un NVS valstīs. Mēs esam īsti loģistikas entuziasti. Katru mūsu klientu uzdevumu mēs uztveram kā izaicinājumu atrast efektīvāko, izdevīgāko un drošāko risinājumu. Un tas mums izdodas pateicoties mūsu zināšanām, daudzveidīgajam aprīkojumam un plašajam partneru lokam. Mūsu klienti augstu vērtē ne tikai mūsu komandas profesionālismu un iespaidīgo pieredzi, bet arī mūsu pretimnākšanu un elastību, ievērojot katra klienta biznesa īpatnības, prasības un viņa kravu specifiku. Tāpēc ikvienam no mūsu klientiem ir individuāls menedžeris — zinošs un uzticams kravu pārvadājumu eksperts.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...