Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kas notiks ar brunču medniekiem nākamajās dzīvēs - atbild Uģis Kuģis

Uģis Kuģis, 1188 Play ekrānšāviņš

Uģis Kuģis, 1188 Play ekrānšāviņš

“Meitenes, pārbaudiet savus vīriešus! Esiet prasīgākas, neļaujiet sevi pazemot!” – atbildot uz skatītāju iesūtītajiem jautājumiem par mīlas līkločiem saka Latvijā zināmākais krišnaīts un šova “Ģimene burkā” varonis Uģis Kuģis. Lai arī krišnaītu mācības uzskati, pie kādiem savā ģimenes dzīvē pieturas arī Uģis, daudzos jautājumos atšķiras no 21.gadsimta rietumu pasaulē pieņemtajiem, viņa padomos mīlas dzīves un attiecību jautājumos ir vērts ieklausīties.

Atbildot uz kādas sievietes jautājumu, vai viņai arī vajadzētu palielināt krūtis un dibenu, ja viņas draugs bieži spiež “like” šādām bildēm, Uģis Kuģis iesaka “Vairāk es gan priecātos, ja tu palielinātu savas smadzenes uz sirdi, bet es saprotu – tie, kam nav nekā cita, ko palielināt, to dara ar krūtīm un dibenu.” Gan joks, gan patiesība vienlaikus.

Tāpat Uģis iesaka, kā rīkoties, ja sieviete vēlas precēties, bet puisis vilcinās, kas notiek ar krāpniekiem viņu nākamajās dzīvēs un daudz citu pikantu nianšu!

Skatieties arī:

Nav gredzena - nebūs arī seksiņš - Uģis Kuģis mudina sievietes būt prasīgākām

Uģa Kuģa četri randiņu likumi

Uģis Kuģis ar mīlestību apkopj dievību figūriņas

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...