Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kašers līdz nepazīšanai pārvērš "omīšu stilā" iestigušu jaunieti

Megija, 1188 Play ekrānšāviņš

Megija, 1188 Play ekrānšāviņš

Modes eksperta Kašera prasmīgajās rokās šoreiz nonākusi grafikas dizainere Megija, kuru “Stila patruļa” aizturējusi par diezgan nopietnu noziegumu gan pret stilu, gan pašas veselību – “krokšu” apaviem vēsā rudens dienā. Taču tas vēl nav viss – pēc eksperta domām, Megija nu itin nemaz neizmanto sava jaunā vecuma priekšrocības – eksperimentēt, būt košai, spilgtai, trakai. Megijas milzīgā, ķermeni paslēpjošā jaka pat sākotnēji radījusi viņam asociācijas “sirmu omīti gados”. Taču pīrsings degunā tomēr liecina, ka zināms “trakums” meitenei piemīt.

Lai iedrošinātu ģērbties stilīgāk un “nomest vismaz 15 gadus no sava tēla” Kašers kopā ar grima mākslinieci Ēriku Megijai izveidos ļoti ekstravagantu, skandalozā jauniešu seriāla "Eiforija” iedvesmotu tēlu, iekļaujot tajā pat violetu lūpu krāsu un izveidojot moderno slapjo matu efekta frizūru. Stilīgu apģērbu jaunietei Kašers šoreiz piemeklēs veikala vīriešu nodaļā.

Šādai parādoties ballītē, pēc Kašera domām, par Megiju runātu vēl ilgi. Taču kā uz jauno tēlu reaģēs pati Megija, un vai pašas draugs viņu vispār vēl pazīs? To uzzināsit, noskatoties šo pozitīvas enerģijas uzlādēto “Stila patruļas” epizodi!

Skatieties arī:

"Stila patruļas" redzes lokā nonāk dāmas ar katastrofāli nepiemērotiem apaviem

Spilgtas stila pārvērtības piedzīvo ekstravagantā tetovētāja Sofija

"Stila patruļas" komanda nonāk par mata tiesu līdz skandālam


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...