Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kašers par aizvadīto gadu - bēdu ielejas un visskaistākie mirkļi

Jānis un Kašers, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Jānis un Kašers, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Multimākslinieks, uzņēmējs un TV personība Kaspars Blūms-Blūmanis Miņins jeb Kašers savā 35. dzimšanas dienā atskatījās uz aizvadīto savas dzīves gadu un atklāja savus iespaidus par visu tā laikā piedzīvoto: "Paldies tev, 34! Uh, kas par pārmaiņu gadu! Neliegšos - bija riktīgi grūti! No visskaistākajiem mirkļiem manā dzīvē uz dziļākajām bēdu ielejām, un tā vairākas reizes gadā - šurpu turpu! Lai arī savu nebēdnīgi draisko un pozitīvo skatu uz lietām nezaudēju, es tomēr no puišeļa kļuvu par vīrieti! Kāpēc neviens nekur neraksta, ka tas ir nereāli smags un sarežģīts posms?"

Viņš turpināja: "Liels bija man šoks piedzīvot sajūtu, kad kādā saulainā vasaras dienā, pamostoties atskārtu, ka viss, kas līdz šim sagādājis prieku, baudu, emocijas, sajūtas - kā ar nazi nogriezts - vairs nerada nekādas emocijas! Tas bija smagi! Man bija jāmācās viss no jauna - atgriezties pie sevis, atgriezties pie Dieva, atgriezties pie savām maņām, sajūtām un esības! [..] Taču vislielākais paldies manam vīram, bez kura es nezinu, kā nostātos uz kājām! Jā! Es šogad kļuvu vīrs! Kad bija riktīgi slikti, es domās ieplūdu mūsu kāzu dienā - wow.. tā bija skaistākā diena manā dzīvē! Dievs riktīgi mūs lutināja (izņemot to starpgadījumu, kad atstāju maku ar visu kāzām paredzēto naudu uz jahtas, un tāpēc kāzu ballīte bija jātaisa dzīvoklī!) Pēc kāzām gan nāca pēckāzu depresija, par kuru arī ļoti nācās googlēt un izzināt! Jā, izrādās arī vīriešiem tādas ir un man nebija nemāzākās nojausmas par to! Jāni, tu esi izcils cilvēks, partneris un man ir ļoooooti paveicies! Mīlu!"

https://www.instagram.com/p/CW7qn6ZsQf7/

Neskatoties uz to, ka viņš šajā gadā zaudēja visu naudu un pēcāk atguva, izgāja cauri bezdibeņu sajūtām un atkal no jauna iznira virspusē, Kašers atzina, ka šis bijis ļoti vērtīgs gads. Zemāk skaties 1188 Play video, kurā vīri stāsta, ka gribētu kādreiz kļūt arī par vecākiem, taču, viņuprāt, atvase Latvijā būtu apdraudēta, tāpēc, vidrīzāk, pāris izvēlētos veidot ģimeni ārpus dzimtenes.

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...