Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kaspars Kambala laulības laikā manāmi pieņēmies svarā

Kaspars Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Kaspars Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Mazliet nomierinājušies pēc vētrainajiem strīdiem un šķiršanās draudiem, Kambalu pāris Turcijā ir devies kopīgi pavadīt atpūtas dienu pludmalē. Bet arī te raidījuma “Slavenības. Bez filtra” skatītājus gaida atklājums, kas līdz šim viņu acīm, iespējams, palicis nepamanīts – Kaspars Kambala precēta vīra kārtā ir jūtami pieņēmies svarā. Olgas mudināts uz fotografēšanās brīdi ievilkt vēderu, bijušais muskuļotais sportists atzīst, ka tas īsti vairs neesot iespējams.

“Es esmu nobarojusi savu vīru” konstatē Olga – “mūsu laulības laikā viņam nākuši klāt kādi 15 kilogrami”. Jā, lutināšana ir patīkama lieta, bet tās sekas gan ne vienmēr ..

Tiesa, neizskatās, ka pašu Kasparu šīs pārmaiņas pārāk uztrauktu: “Vīrietim brieduma gados vēders piestāv, tā ir labklājības zīme”.

Toties Olga sava baltajā bikini izskatās nevainojami. Ja vēlaties pamielot acis, un pasapņot par karstu vasaru un burvīgi ziliem jūras līčiem – šis video jums būs tieši laikā!

Skatieties arī:

Kambalu pāra vētrainie strīdi nonāk līdz šķiršanās draudiem

Kāpēc izjuka Olgas plastisko operāciju plāni Turcijā ?

Kaspars Kambala dodas uz laukiem uzlabot sportisko formu


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...