Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Klusākās suņu šķirnes

Basendži - klusākā suņu šķirne, Photo by Iza Ponchie from Pexels

Basendži - klusākā suņu šķirne, Photo by Iza Ponchie from Pexels

Suņi ir lieliski mājdzīvnieki un draugi – uzticīgi, mīļi, interesanti. Tomēr to riešana nereti kaitina gan pašus suņa saimniekus, gan kaimiņus, tādēļ nereti tieši šī iemesla dēļ cilvēki, kam ļoti suņi patīk, nevar to pieņemt savā ģimenē. Ja Tu vēlies suni, bet tai pat laikā nevēlies troksni, tad zini – ir suņu šķirnes, kas uzvedas klusu!

Basendži

Basendži jeb Kongo suns ir klusākā suņu šķirne! Tie nerej, gandrīz nemaz neslienājas, bet var izdot jodelēšanai līdzīgu skaņu. Suņi ir ļoti aktīvi, nereti mēdz būt grūtības sadzīvot ar citiem dzīvniekiem, arī pie bērniem jāradina ar piesardzību.

https://www.instagram.com/p/CMpuJyZBuXs/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Bernes ganu suns

Bernes ganu suns, lai arī izmēros liels un mēdz pret svešiniekiem izturēties ar piesardzību un aizdomām, tas ir ļoti draudzīgs suns un rej salīdzinoši maz. Lieliski sadzīvo ar maziem bērniem un citiem dzīvniekiem. Gudrs, bet mēdz ietiepties.

https://www.instagram.com/p/CMxoELHhIXp/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Krievu kurts

Krievu kurts noteikti nav piemērots mājas sarga lomai. Tas vienkārši neziņos par svešiniekiem! Sava netipiski slaidā un lielā auguma dēļ, kā arī garo spalvu, ir pazīstams arī kā krievu vēja suns.

https://www.instagram.com/p/CMxngzdhu-6/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Šarpejs

Šarpejs ir pavisam neparasta suņu šķirne, kas nāk no Ķīnas. Šarpeji iekarojuši cilvēku izskatu ar savu krunkaino ādu. Tie atgādina mīkstu, salocītu dvieļu kaudzīti, kad guļ. Šarpeji nav klusējoši, bet nekad nerej bez iemesla. Tie zina, kad jākomunicē, un kad nē.

https://www.instagram.com/p/CM3e1dhARaK/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Kollijs

Kolliji ir apķērīgi, inteliģenti suņi ar izcilu dzirdi. Tie bez liekas vajadzības nerej, netrokšņo.

https://www.instagram.com/p/CKNaT02rfAa/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Itāļu kurts

Itāļu kurts ir izsmalcināta suņu šķirne, kas labprāt bauda klusumu, tādēļ nav piemērota trokšņainā mājsaimniecībā. Šie ir rotaļīgi, asprātīgi un uzticīgi suņi.

https://www.instagram.com/p/CMwajcRB3vp/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Ņūfaundlends

Ņūfaundlendi var ieviest suņu šķirņu nezinātājiem bailes, jo to izmērs ir patiešām liels - no malas atgādina nelielu lāci. Šiem suņiem ir savaldīgs un mierīgs temperaments. Ņūfaundlendi bez iemesla nemēdz riet. Tai pat laikā tie ir jautri, radoši un labsirdīgi.

https://www.instagram.com/p/CKP4DQ4BwrV/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Sanbernārs

Draudzīgais, miermīlīgais un uzticīgais sanbernārs ir patiešām lielisks ģimenes loceklis. Tāpat, kā daudzi citi lielo sugu suņi, arī sanbernārs ikdienā bez liekas vajadzības nerej, bet par svešiniekiem gan saimniekiem ziņo, skaļi un sirsnīgi tos norejot.

https://www.instagram.com/p/CM3pQRkIEyB/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...