Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ko darīt sievietei, ja vīrs viņu vairs neiekāro

Attiecības. Foto:Timur Weber, Pexels.com

Attiecības. Foto:Timur Weber, Pexels.com

Dzīvē un attiecībās ne vienmēr viss ir rožaini. Gadās, ka pāris ikdienas steigā aizmirst viens otram pievērst gana daudz uzmanības. Sāk trūkt mīļuma seksuālas iekāres vienam pret otru. Sabiedrībā ļoti bieži ir pieņemts uzskatīt, ka sieviete parasti ir tā, kurai ‘’sāp galva’’. Bet tā ne vienmēr ir taisnība. Diemžēl ir ļoti daudz sieviešu, kuru vīriem pēkšņi ir iestājusies absolūta vienaldzība pret intīmo dzīvi ar sievu. Kā šādās situācijās vajadzētu rīkoties?

1.Jāmēģina ar vīru izrunāties. Skaidrs, ka liela daļa vīriešu nemaz nav tik naski runātāji. It īpaši, ja runa iet par attiecībām vai vēl trakāk – to intīmo pusi. Tomēr tas ir jādara. Jāmēģina noskaidrot vīra viedoklis šajā jautājumā. Saruna nekādā ziņā nedrīkst būt vīru aizskaroša vai uzbrūkoša.

2.Nekādā ziņā nevajadzētu uzreiz pie visa vainot sevi. Piemēram: Es esmu pieņēmusies svarā, tāpēc vīrs mani vairs negrib’’. Protams, ka pie sava izskata jāpiedomā, bet nekādā ziņā nevajag sevī radīt vainas sajūtu. Tas situāciju var tikai pasliktināt.

3. Mēģiniet ar vīru uz vairāk dienām kaut kur aizbraukt divatā. Ieteikums noteikti izklausās banāls, bet tas tiešām strādā. Esot prom no mājām, divatā un bez dažādām sadzīviskām rūpēm būs gan vieglāk izrunāties gan arī vismaz mēģināt atjaunot intīmo tuvību.

4. Pārsteidziet vīru. Vecais labais ieteikums par pikantu īsziņu darbadienas vidū nemaz nav tik slikts. Arī jauna, rotaļīga apakšveļa par sliktu nenāks.

5. Ja vīrs ļoti daudz strādā, palīdz mājas darbos un vēl aktīvi darbojās ar bērnu – piešķiriet viņam atpūtas dienu. Un ļaujiet viņam darīt tikai to, ko viņš pats vēlās. Arī tad, ja tā ir šķietami bezjēdzīga sēdēšana dīvānā ar TV pulti rokās.

6.Pamēģiniet kaut nedēļu ‘’nezāģēt’’ vīru, neko nepārmest un neaizrādīt. Lai cik tas grūti arī nešķistu – vismaz nedēļu var noturēties katra. Esiet maiga.

7. Ik pa laikam pajautājiet vīram, kā viņš jūtās un kā viņam iet. Tā no sirds.

8. Paskatieties kopā kādu erotisku noskaņojumu raisošu video saturu.

9. Ja kādā brīdi atklājās, ka vīrietis, nevis nevēlās seksuālas attiecības, bet gluži vienkārši nespēj, ir jābūt iecietīgai. Nekādā ziņā nevajadzētu par to pārmest, bet gan iecietīgi aicināt apmeklēt speciālistu.

Interesanti:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...