Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ko darīt un ko labāk nedarīt pirmajos trīs randiņos?

Randiņš. Foto: Jodie Louise, Pexels.com

Randiņš. Foto: Jodie Louise, Pexels.com

Attiecības mēdz sākties dažādi. Citi ir uz viena viļņa jau pēc pirmās tikšanās un visas nākamās jau notiek gluži organiski, citiem visa šī randiņu padarīšana prasa ilgāku laiku un lielāku izdomu.

Pirmais randiņš:

Protams, ka pirmais randiņš ir pats mulsinošākais. It īpaši, ja iepazīšanās notikusi internetā un potenciālais mīlas objekts dzīvē vēl nemaz nav redzēts. Pirmajam randiņam labāk izvēlēties kādu publisku vietu. Apkārtējā kņada ļaus justies nedaudz brīvāk. Tas varētu būt restorāns, tomēr ne pārāk formāls, lai neradītu lieku spriedzi. Lai cik tas arī nebūtu tradicionāli – pirmajā randiņā nevajadzētu cilvēku aicināt uz kino, jo tumsā skatoties filmu, nebūs nekādu iespēju izvērtēt vai ir vēlme šo cilvēku uzaicināt uz otro randiņu. Ja paveicās un sarunas norit raiti un dabiski – brīnišķīgi. Ja nē – jāmēģina runāt par vispārīgām tēmām, jo pārāk personiski jautājumi topošo partneri varētu samulsināt. Nebūtu arī vēlams cilāt politiskas un citas ļoti diskutablas tēmas. Nebūtu arī vēlams aizrauties ar alkoholisku dzērienu lietošanu. Tas, protams, atslābina, bet netīšam var gadīties arī atslābināties par daudz. Randiņa noslēgumā varbūt nevajadzētu uzreiz mēģināt norunāt nākamo, lai neradītu pārāk uzbāzīgas personas iespaidu. Tāpat arī vēlams vēlāk mierīgi apdomāties vai tiešām ir vēlme pēc otrā randiņa.

Otrais randiņš :

Otrais randiņš patiesībā ir vissarežģītākais. Tas liecina, ka cilvēkiem vienam par otru radusies interese un tagad sevi vajadzētu parādīt maksimāli no labākās puses. Protams, pārspīlēt arī nevajag. Otrajā randiņā jau var pārrunāt krietni personiskākus tematus, tāpēc arī vidi var izvēlēties klusāku. Pastaiga pa parku vai gar jūru otrajam randiņam būtu ļoti piemērota. Pēc tam var pasēdēt kādā romantiskā kafejnīcā, iemalkot vīnu un nu jau mēģināt kopā izrunāt, kad tikties nākamreiz un pajautāt, ko otrs cilvēks šajā nākamajā reizē vēlētos darīt. Viss protams atkarīgs no situācijas un abu iesaistīto pušu vēlmēm, bet otrais randiņš vēl nav laiks, lai runātu par iespējamajām nopietnajām attiecībām. Tas potenciālo partneri var nedaudz sabiedēt.

Trešais randiņš :

Trešais randiņš jau ir mazāk satraukumu pilns, nekā pirmie divi. Trešā randiņā otru cilvēku var uzaicināt pie sevis uz vakariņām. Šāds solis ļaus attiecībām pāriet nākamajā – jau nedaudz tuvākā līmenī. Šī randiņa laikā var parādīt kādu fotoalbumu ( pārāk aizrauties nevajadzētu), pastāstīt par savu ģimeni, kā arī parunāt par to, kādas ir nākotnes vīzijas par attiecībām. Ja trešā randiņā viss iet gludi, visdrīzāk būs arī nākamie vai pretējā gadījumā – vairs nesekos neviens. Statistika vēsta, ka tieši trešā randiņā daļa pāru nonāk līdz lielākai vai mazākai intīmajai tuvībai.

Interesanti :

Uģa Kuģa četru randiņu likums

Katrīna Sauliete atklāj, kā iepazinusies ar savu mīļoto Pēteri

Rihards Lepers ar sievu iepazinies ļoti neparastā veidā


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...