Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ko darīt vīram, ja sieva sākusi slikti izskatīties

Sievietes, foto by janeb13, pixabay.com

Sievietes, foto by janeb13, pixabay.com

Ikdienas rutīna– bērni, darbs, mājsaimniecības pienākumi sievietes mēdz nogurdināt un vairs nav laika īsti pievērst uzmanību savam izskatam. Tāpat arī gadās, ka sievietes šajā jomā kļūst slinkas. Tā teikt – vīrs pie sāniem jau ir, ko tad es tur vairs centīšos. Gan jau viņš mani tāpat mīlēs, nekur neliksies. Tomēr tā īsti nav viss. Mīlēt jau varbūt tas vīrietis tiešām mīlēs tāpat, bet tā īsti laimīgs nebūs gan. Vīrieši mīl ar acīm, tāpēc mūždien treniņbiksēs tērptā sieviete ar nekārtīgajiem matiem vienā brīdī var sākt pamatīgi krist uz nerviem.

Kā rīkoties, ja vairs nepatīk sievas izskats:

- Vispirms, protams, jāmēģina runāt. Tikai tā prātīgi. Sievietes attiecībā uz šādiem jautājumiem mēdz būt ļoti jūtīgas. Nekādā gadījumā nevajag teikt :’’Man vairs nepatīk, kā tu izskaties!’’. Labāk :’’ Man tik ļoti patika, kad tev bija tā un tā frizūra’’ vai arī :’’ Es vienmēr atcerēšos cik tu satriecoši izskatījies, tad, kad mēs iepazināmies.’’ Protams šī saruna var beigties arī ar sievas pretjautājumu :’’ Un tagad es tev vairs nepatīku, ja?’’ Tad neko darīt. Tāda nu ir tā sieviešu daba. Bet ir vērts pēc laika atkal atkārtot šo sarunu. Kādā brīdī sieva sāks saprast, ka kaut kas nav kārtībā un cerams, ka apdomāsies.

- Uzdāviniet sievai kāda apģērbu veikala dāvanu karti. Skopoties ar summu nevajag. Tiekot pie jaunām drēbēm, sievietei ne tikai gribās tās vilkt, bet arī rodas vēlme savest kārtībā visu pārējo. Tāpat uzdāviniet arī skaistumkopšanas salona dāvanu karti. Ja sieva sāk jautāt, kāpēc Jūs pēkšņi esiet kļuvis tik dāsns, atbildiet, ka jūtieties vainīgs, ka tik sen neesiet sievu pienācīgi iepriecinājis. Šis nostrādās diezgan veiksmīgi.

- Brīžos, kad sieva izskatās nedaudz labāk, pilnīgi obligāti izsakiet viņai daudz komplimentu.

- Biežāk aiciniet sievu doties ārpus mājas – uz teātri, restorānu. Reti kura sieviete būs gatava šausmīgā paskatā doties ārpus mājas

Interesanti:Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...