Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ko dāvināt tētiem Tēvu dienā?

Tētis ar meitiņām, foto - Pixabay

Tētis ar meitiņām, foto - Pixabay

Tēvi ir mūsu stiprais plecs un atbalsts, bērna pirmais supervaronis un lielais drošības klēpis. Gluži kā mammām, tēviem ir savas rūpes par bērnu un par tām mums ir iespēja pateikties katru dienu, tomēr reizi gadā mēs izrādām īpašu godu un pateicību tētiem par atbalstu, mīlestību un vienkārši par to, ka viņi vienkārši ir – katru gadu otrajā septembra svētdienā svinam Tēvu dienu. Iedvesmojies no idejām, ko dāvināt tētiem Tēvu dienā, un iepriecini savu tēti, vectētiņu vai jebkuru sev mīļu tēva lomas cienīgu cilvēku!

Dāvanas, kurām nav cenas

Ikviens “Paldies” ir nenovērtējams! Pasakies tētim par visu, kas uz sirds. Sirsnīgam apskāvienam un bērna bučai cenas nav. Tā ir pati lielākā dāvana, ko vecāks var saņemt no bērna. Paštaisīta apsveikumu kartiņa, jebkuri rokdarbi vai vakariņas ir patiesi neizsakāmi vērtas. Tētis novērtēs pat pašgatavotas ziepes. Bērna dziedāta dziesmiņa vai veltīts dzejolis sirdi sasildīs jebkuru klausītāju, tai skaitā, protams, tēti. Vairāk par visu jebkurš tētis novērtēs kopā pavadītu laiku – vai tas ir kino apmeklējums, kopīga maltīte, galda spēļu vakars vai vienkārši pastaiga, makšķerēšana, nav nozīmes - jebkurā veidā tiek dāvināts ieguldītais laiks, mīlestība un pateicība.

Personalizēta dāvana

Īpaši tētim veltīta dāvana, kas simbolizē tieši viņu, ir viens no labākajiem veidiem, kā parādīt viņam to, ka tētis ir svarīgs. Tā var būt fotogrāfija rāmī, foto kanva vai pat fotogrāmata. Tikpat labi tas var būt ar personalizētu tekstu apdrukāts krekls, kuru tētis ikdienā nēsās ar smaidu vai kafijas krūze, kas katrā tējas vai kafijas baudīšanas laikā atgādinās par dāvinātāju. Nav neiespējami pat uzdāvināt īpaši tētim veltītu un sarakstītu grāmatu, kurā apkopot savus un tēta atmiņu stāstus vai pateicības.

Svarīgi izvēlēties piemērotu dāvanu

Dāvanu klāsts ir ļoti plašs. Tomēr ne katra dāvana ir visiem piemērota. Dāvanu izvēloties, svarīgi zināt intereses un nepieciešamības. Rūpes par tēta veselību var izrādīt, uzdāvinot viņam masāžas apmeklējumu vai pat ūdens pudeli. Ja tēvs ir autovadītājs, tad viņš noteikti novērtēs kādu no praktiskām lietām, kas noder jebkuram autovadītājam. Tēvs, kurš ir kaislīgs makšķernieks, būs sajūsmā par jauniem makšķerēšanas piederumiem. Jebkurā gadījumā ikviena dāvana – paša gatavota vai iegādāta, sirsnīgi vārdi un patiesa pateicība padarīs tēviem Tēvu dienu īpašu.

Izlasi arī:

Savukārt, ja vēlies dāvanu pagatavot pats - ieskaties video! Noteikti atradīsi lieliskas idejas ko vari uzmeistarot pats vai arī kopā ar bērniem.Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...