Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ko vēl redzēt Liepājā bez Liepājas ziemeļu fortiem?

Liepājas ziemeļu forti, Photo by Alvis Taurēns on Unsplash

Liepājas ziemeļu forti, Photo by Alvis Taurēns on Unsplash

Kurzemē netrūkst gana daudz skaistu vietu, un viena no tām, protams, ir Liepāja! Gan jau esi dzirdējis par izslavētajiem Liepājas ziemeļu fortiem, tomēr te ir vēl tik daudz baudāma – arhitektūra, daba, brīnišķīgas atpūtas vietas un daudz kas cits. Lūk, ieskats, ko redzēt Liepājā!

Liepājā ir elpu aizraujoša arhitektūra

Ja Tevi aizrauj skaistas ēkas ar savu stāstu un vēsturi, kas spēj ar skatu vien ieraut aizraujošā ceļojumā, tad noteikti dodies apskatīt Svētās Trīsvienības katedrāli un Svētā Jāzepa katedrāli. Šajās divās ēkās valda dievišķīgs miers un brīnišķīga arhitektūra. Arī Svētās Annas baznīca, kas ir daļa no arhitekta Paula Maksa Berčī garadarbiem Liepājā ir apskates vērta.

Liepāja ir bagāta ne tikai ar Berči arhitektūru, bet arī ar brīnišķīgām, senlaicīgām un autentiskām koka arhitektūras ēkām. Arī Jūgendstila laika ritējums ir novērojams Liepājas pilsētvidē. Un pavisam noteikti ir vērts baudīt brīnišķīgo atmosfēru Romas dārzā, kurā iespējams ieturēt arī gardu kafijas pauzi.

Liepājā, protams, garām nepaiesi varenajai koncertzālei, kas simbolizē Baltijas jūras dārgakmeni – dzintaru. Koncertzāle “Lielais Dzintars” slejas tik ugunīgos dzintara toņos, ka garām nepaiet!

Liepājas ziemeļu forti un citas pastaigu vietas

Mierīgām sarunām iesakām doties uz jau minēto Romas dārzu vai Juliannas pagalmu, Vecās ostas promenādi, Jāņa Čakstes laukumu un, protams, pilsētas sirdi – Rožu laukumu. Dodies arī uz Ģirta Brumsona mākslas parku, kas slavens ar neparastiem apskates objektiem – skulptūrām, kā arī te aplūkojama lieliska augu kolekcija.

Un kā gan bez Liepājas izslavētās pludmales! Te var baudīt debess un ūdens sajukumu, neizmērojamu pludmali rotaļām un smiekliem, matu plīvošanu vējā un, vienkārši, kopā būšanu ar ģimeni, draugiem, mājdzīvnieku un pašam ar sevi. Vērts doties arī uz Latvijā garāko molu – Ziemeļu molu. Un pavisam noteikti jaaplūko izslavētie un jūras ieskautie Liepājas ziemeļu forti.

Ko vēl redzēt Liepājā

Liepāja, bez šaubām, ir pazīstama, kā vien no lielākajām mūziķu pilsētām. Arī ar mūziku iemūžinātas atmiņas var aplūkot Liepājas himnu tēlu skulptūrās un Latvijas mūziķu slavas alejā.

Liepājas apkaimē aplūkojamas arī Kazdangas pils un muižas komplekss, Apriķu muiža, Tāšu muiža, Priekules muižas komplekss, Vērgales muižas komplekss, Grobiņu viduslaiku pilsdrupas. Visas šīs vietas ir baudāmas gan skatoties, gan izstaigājot apkārtni.

Kā paspēt pabūt maksimāli daudzās vietās Liepājā?

Ar kājām staigājot, lielu daļu nepaspēsi aplūkot. Tieši tādēļ atceries LIVONIJA TAXI telefona numuru - 29555556! Ar to Tu ērti, ātri un komfortabli nokļūsi visos savos izvēlētajos Liepājas galamērķos.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...