Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Konsīlera lietošana - knifiņi ikdienas grimam un svētkiem

Grima māksliniece Dita Grauda, "Stila patruļa" ekrānšāviņš

Grima māksliniece Dita Grauda, "Stila patruļa" ekrānšāviņš

Konsīleris ir viens no visdaudzpusīgākajiem skaistumkopšanas līdzekļiem, kas atrodams sievietes make-up maciņā. Tas gluži kā burvju nūjiņa var glābt Tavu seju gan no tumšajiem lokiem, gan pūtīšu pēdām, kā arī skaisti izgaismot un izcelt nepieciešamās vietas. Neraugoties uz visām šīm lieliskajām īpašībām, daudzas sievietes īsti nezina, kā tad pareizi šo produktu lietot.

Raidījumā “Stila Patruļa” grima māksliniece Dita Grauda atklāj pārvērtību varonei Evitai dažus trikus, kas noderēs ikdienā saistībā ar konsīlera lietošanu.

Tas ir labs produkts, ko lietot ikdienā, piemēram, uzklājot plānā kārtiņā zem acīm. Savukārt, pošoties kādam pasākumam, droši var likt biezāku kārtu. Konsīleri klāj ļoti tuvu acīm. Ja pēc tam tiks lietotas acu ēnas, tad ieteicams uzlikt arī uz plakstiņiem.

Ikdienas grimam acu ēnas pat reizēm nemaz nav nepieciešamas, īpaši, ja sieviete var lepoties ar tik skaistu acu krāsu kā raidījuma galvenā varone. Pilnībā pietiekami, ja dienas grims vienkārši akcentētu skaistu un koptu sejas ādu, varbūt nedaudz izceltu uzacis, padarot tās tumšākas.

Turklāt nav jau obligāti jāpērk tieši konsīleri kā atsevišķu produktu – tikpat labi šo pašu efektu var panākt ar tonālo krēmu, kas ir nedaudz gaišāks par Tavu ādas toni – līdz ar to tas palīdzēs izgaismot seju.

Dienas grimu meistare iesaka papildināt ar ķādu skaistu lūpu krāsu. Jā, arī sievietēm, kurām ir pilnīgas lūpas, nav jābaidās lietot lūpu krāsu un akcentēt savus dotumus. Ja baidies būt pārāk uzkrītoša, neizvēlies ikdienas grimam koši sarkanos toņus vai sulīgos plūmju toņus. Mūsdienās ir pieejami arī vienkārši kopjoši lūpu balzāmi vai maigi toņi, kas padarīs lūpas koptas un veidos pabeigtu sejas koptēlu.

Iesakām arī:

Noskaties VIDEO par konsīleru lietošanu:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...