Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Krists Kalniņš par to, kā saglabāt labas attiecības pēc bērniņa piedzimšanas

Krists Kaliņš, 188 Play ekrānšāviņš

Krists Kaliņš, 188 Play ekrānšāviņš

Nav noslēpums, ka bērniņa ienākšana ir liels pārbaudījums pat visnotaļ mīlošām un harmoniskām ģimenēm, jo sevišķi, ja tas ir pirmais mazulis un visiem situācija ir pilnīgi jauna. Mainās attiecību dinamika – ja līdz šim vīrietis ir vairāk vai mazāk bijis sievas uzmanības centrā un ļoti labi tur iejusties, tad tagad ar mammu 24/7 režīmā kopā ir mazulis, un vīrs kaut kā nemanot tiek nobīdīts malā. Lai uzklausītu vieda vīrieša padomus, kā labāk rīkoties šajā jaunajā situācijā, raidījuma “Māmiņu klubs” vadītājas uz sarunu ir aicinājušas mācītāju Kristu Kalniņu.

“Gudra sieviete jau no paša sākuma centīsies vīrieti visā šajā mazuļa aprūpes procesā iesaistīt, neatstāt malā. Svarīgi ir arī spēt laicīgi un normālā, jaukā veidā izteikt partneriem savas sajūtas, to, ka vajag palīdzību. Bet visam pāri atcerieties - bērniņš ir ne tikai Dieva mīlestība, bet arī rezultāts tam, ka jūs mīlat viens otru. Nepazaudējiet šo sajūtu! ” – iesaka pieredzējušais 5 bērnu tētis.

Kādas ir abu raidījuma vadītāju, kuras savās ģimenēs arī ir gājušas cauri šādai situācijai, domas par jauno tētu sajūtām un iesaisti, uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Psihoterapeits Veselovskis par pāra attiecībām pēc bērnu piedzimšanas

Diāna Zande - pārāk maz tiek runāts par vecāku lomas grūto pusi

Kopīga mazdārziņa veidošana palīdz stiprināt attiecības ar bērniem

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...