Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kronus – lielākais palešu un palešu apmaļu ražotājs pasaulē

Kronus, koka paletes. Foto: Kronus video ekrānšāviņš

Kronus, koka paletes. Foto: Kronus video ekrānšāviņš

Kopš 1995. gada Latvijā strādā viens no pasaulē lielākajiem palešu un palešu apmaļu ražotājiem – “Kronus”. Uzņēmums izgatavo visa veida koka taru jebkurai nozarei, patērētājiem piedāvājot augstvērtīgu ražošanas, piegādes, kvalitātes un termiņu garantiju.

Kronus – caur vienkāršību uz izcilību

SIA ‘’Kronus’’ dibināts 1995. gadā, izveidojot nelielu koka iepakojuma ražotni. Vairāk nekā 27 gadu laikā ‘’Kronus’’ no maza uzņēmuma kļuvis par vienu no koka iepakojumu ražošanas līderiem pasaulē. Pie tam, kompānija piedāvā specializētus risinājumus ikvienam nozares pārstāvim, bet saražoto produkciju eksportē uz vairāk nekā 60 pasaules valstīm.

Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir koka iepakojuma – palešu apmaļu un palešu, kā arī to piemēroto aksesuāru ražošana, DIY produktu līnijas tirdzniecība, koka māju ražošana, bet jau drīzumā kompānija iesaistīsies metālapstrādē. Investējot nedaudz vairāk nekā divus miljonus eiro, ‘’Kronus’’ attīstīs metāla ruļļu griešanu loksnēs, tādējādi nodrošinot ar produkciju arī citus patērētājus. Lēmumu par iesaisti metālapstrādē uzņēmums pieņēma jau 2016. gadā. Vispirms, sākot ar 2017. gadu, tas izveidoja savu eņģu ražotni, bet šobrīd pakalpojums tiks būtiski palielināts, spējot sniegt pakalpojumu arī citiem tirgus spēlētājiem.

Līdz šim uzņēmums ir bijis liels veiksmes stāsts. Jau no dibināšanas brīža ‘’Kronus’’ vairākkārtīgi paplašinājis ražošanas iespējas un izstrādājis risinājumus, kuri palīdzējuši klientiem ietaupīt uz koka iepakojuma, preču uzglabāšanas un transportēšanas izdevumiem. Paša uzņēmuma apgrozījums no 2009. gada 12 miljoniem eiro izaudzis līdz vairāk nekā 87 miljoniem eiro 2021. gadā ar mērķi sasniegt 100 miljonu apgrozījumu 2022. gadā.

Uzņēmuma straujā izaugsme novērota arī darbinieku rindās. Šobrīd ‘’Kronus’’ par savu darbavietu sauc vairāk nekā 600 darbinieku, kas ir par divām reizēm vairāk nekā pirms septiņiem gadiem. Vēl pavisam nesen – 2015. gadā – uzņēmumā tika nodarbināti ap 300 strādājošo.

Pievienojies Kronus darbinieku komandai

Tiecoties kļūt par labāko darba devēju savā jomā, ‘’Kronus’’ mērķtiecīgi investē darbinieku kvalifikācijas paaugstināšanā, apmācībā un organizācijas izmaiņās. Uzņēmumā strādājošie ir sapņu komanda, kuras dalībnieki ir motivēti sasniegt rezultātu, nebaidās kļūdīties un eksperimentēt. Kļūstot par ‘’Kronus’’ komandas dalībnieku, ikviens atradīs iespēju sevi realizēt, profesionāli augt un spēs sasniegt labāko rezultātu.

Pie tam, katram darbiniekam tiek sniegta iespēja profesionāli augt, apmeklējot apmācības. Kopš 2020. gada uzņēmums sācis individuālo apmācību veidošanu un realizēšanu. Tā ietvaros ikvienam darbiniekam sadarbībā ar vadītāju ir iespēja saplānot savas mācību vajadzības, kas balstītas uzņēmuma mērķos un prioritātēs.

Par svarīgākajiem ieguvumiem, izvēloties ‘’Kronus’’ par savu nākamo darbavietu, var minēt veselības apdrošināšanu no pirmās darba dienas, apmaksātas apmācības, izaugsmes iespējas, darba iespēju no mājām, tehnisko nodrošinājumu darba sākšanai, profesionālus vadītājus, dāvanas īpašos dzīves notikumos un kopējus darba pasākumus vairākas reizes gadā. Arī darba vide ir augstākajā līmenī. Ieguldot 900 tūkstošus eiro, tirdzniecības centrā ‘’Sāga’’ uzņēmums atvēris jaunu biroju, kurā iekārtotas 80 darbinieku darbavietas.

Augstākā līmeņa darbinieki ir ‘’Kronus’’ vadītāju komanda, kuri ir uzņēmējdarbības un nozares eksperti ar plašām zināšanām, bagātu pieredzi un profesionālu attieksmi pret savu darbu. Arī vadītāji iesaistās apmācību programmās, pie tam, viņi ne tikai mācās paši, bet arī izglīto kolēģus.

Blogs – vieta, kur uzzināt visu par koksnes tirgu un uzņēmuma aktualitātēm

Ja tevi interesē uzzināt vairāk par kokmateriālu tirgus tendencēm, koksnes tirgus prognozi, ‘’Kronus’’ uzņēmuma informāciju un citus vērtīgus faktus par industriju, kurā strādā šis uzņēmums, tad apmeklē izveidoto blogu.

Tajā iespējams uzzināt regulāras koksnes tirgus analīzes, bet ‘’Kronus’’ spēcīgā analītiķu komanda dalīsies ar viedokļiem, padomiem, ieteikumiem un dažādiem piedāvājumiem. Tikmēr ‘’Kronus’’ izveidotais profils sociālajā tīklā ‘’LinkedIN’’ kalpo kā vērtīga informācijas iegūšanas platforma.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...