Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kur aizbraukt un ko redzēt skolēnu brīvlaikā?

Photo by Marcus Wallis on Unsplash

Photo by Marcus Wallis on Unsplash

Daudzi vecāki labprāt ņem atvaļinājumu skolēnu brīvlaikā. Ja neesat rezervējis kādu eksotisku ārzemju ceļojumu, rudens ir piemērots laiks, lai apceļotu Latviju, baudot rudenīgas ainavas.


Dažas idejas jaukām ekskursijām ar ģimeni Latvijā:

Latgalēatpūtai Latgalē ar bērniem ir ļoti daudz iespēju! Varēsiet papriecāties gan par dzīvniekiem, gan cilvēkiem un to viesmīlību, gan skaistajām ezeru ainavām.

Vidzemē – ja laiks ir labs, dodies vienas dienas pārgājienā ap Vaidavas ezeru! Rudens ir baudāms ne tikai Siguldā, lai gan, protams, arī tur. Vidzemē īpaši priecēs reljefs un nobraucieni ar mašīnu pa kalniņiem.

Kurzemē – par vienu no skaistākajām vietām Eiropā nosauktā Jūrkalne; turklāt Kurzemē atrodas ļoti skaistas muižas un pilis.

Zemgalēatpūtas komplekss "Rožmalas" Ceraukstē pie Bauskas; patīkama atpūta visiem ģimenes locekļiem garantēta! Garšīgs ēdiens, skaista Zemgales ainava, bērnu laukumiņš un spa iespējas.. Izbaudiet!

Pierīgā – ir daudz un dažādas iespējas izbraucieniem! Tirdziņi, muzeji, dabas parki, purvi... Tiešām plaša izvēle tepat stundas brauciena rādiusā ap galvaspilsētu.


Vēl rudens brīvdienās iespējams doties ceļojumā uz kādu no kaimiņzemēm, jo 1188 sadaļā "Satiksme" iespējams tiešsaistē iegādāties biļetes uz jauniem galamērķiem! Varbūt šajā brīvlaikā vērts aizvest savu skolēnu uz kādu no kaimiņvalstu skaistākajām pilsētām: Tallinu, Sanktpēterburgu, Maskavu, Viļņu, Minsku, Narvu, Panevežu?


Ja šoreiz neko neesi ieplānojis, tad noteikti šīs idejas vari paturēt prātā un izmantot arī skolēnu ziemas brīvlaikā ( no 2019. gada 23. decembra līdz 2020. gada 3. janvārim).