Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kur un kā top Amuna Davis fantastiskie skatuves tēli?

Amuna Davis, 1188 Play ekrānšāviņš

“Man seja ir kā audekls, uz kā es sāku gleznot, un kaut kas sanāk .. es nezinu, man grūti paskaidrot, kā es to daru” – tā par savu darbu grima mākslas jomā stāsta Dāvis Ķimenis jeb plašāk pazīstams kā Latvijas populārākais drag queen Amuna Davis. Šova “Gribi būt slavens?” skatītājiem ir iespēja paviesoties Dāvja studijā – vietā, kur top ne tikai Amuna Davis, bet arī daudzi citi viņa košie fantāziju tēli. Izrādās, ka mākslinieka rīcībā ir patiešām iespaidīga make up kolekcija – vairāk nekā 120 acu ēnu paletes, dažādi tonālie krēmi un pūderi, un milzīgs daudzums citu lietiņu, par kādu eksistenci parastie mirstīgie pat nespēj iedomāties.

Īpašs prieks Dāvim ir par 20 parūkām, kuras visas ir paša veidotas no nulles un tikai no dabīgajiem matiem. “Tas ir augsts līmenis drag queen pasaulē” – palepojas šovu meistars, kurš gandrīz visu pārtapšanas mākslas prasmju arsenālu apguvis pašmācības ceļā. “Mani nedaudz skumdina, ka cilvēki grimu neuzskata par nopietnu mākslas veidu” atzīst Amuna Davis. Neskatoties uz to, mākslinieks tic, ka ir jāuzdrīkstas būt tam, kas tu esi, jātic savam sapnim un jāiet uz šo mērķi – uz to viņš vēlas iedvesmot arī savus līdzcilvēkus.

Noskatieties 1188 Play video – tik neparastu vidi un idejas jūs diez vai citur ieraudzīsit!

Skatieties arī:

Ko nozīmē Amuna Davis drag queen vārds ?

Amuna Davis gatavo picu augstpapēžu kurpēs

Amuna Davis sirsnīgā vēstule aizkustina viņa mammu līdz asarām

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...