Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kuras horoskopa zīmes novembrī būs īpaši laimīgas?

Laime, photo by Yan Krukov , pexels.xom

Laime, photo by Yan Krukov , pexels.xom

Novembris ir viens no gada tumšajiem mēnešiem, tomēr tas pamazām palīdz sagatavoties svētku gaidīšanai. Jupiters beigs savu retrogrādo fāzi 22.novembrī un ar 23.datumu iestāsies labvēlīgs zvaigžņu stāvoklis, kas spēj veicināt veiksmi un finansiālu labklājību. Cilvēki jutīsies pozitīvāki un cerīgāk skatīsies uz lietām. Īpaši veiksmīgas būs 2 zodiaka zīmes – Zivis un Strēlnieks.

Strēlnieks sākot no 23.novembra var izjust lielāku harmoniju. Viņš it visur jutīsies iederīgs, kā mājās un pieņemts kā ģimenē. Šķitīs, ka problēmas izgaist. Iespējams, radīsies vēlēšanās arī uzlabot savu mājokli un apkārtējo vidi ap sevi. Dariet visu, kas nepieicešams, lai ļautos šim veiksmīgajam laikam un atvērtu jaunu dzīves lappusi!

Zivis 23.datumā jutīsies maģiski, vēlēsies izmantot savu potenciālu. Zivis jutīsies apgarotas un viedas, kā arī ar savu enerģiju spēs iedvesmot citus. Izmantojiet šo laiku – Jūs mirdzat!

Izlasi arī šo:Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...