Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Labākie sporta kompleksi Latvijā

Sporta komplekss, publicitātes attēls

Sporta komplekss, publicitātes attēls

Viena no svarīgākajām lietām, kas jāņem vērā, izvēloties sporta kompleksu, ir aprīkojuma kvalitāte. Pārliecinieties, vai aprīkojums ir labā stāvoklī. Svarīgi ir arī pārliecināties, ka kompleksā ir pietiekami daudz vietas, lai Jūsu komanda varētu trenēties vai spēlēt. Ja kompleksā plānojat rīkot pasākumus, noteikti noskaidrojiet, vai personālam nav ierobežojumu attiecībā uz cilvēku skaitu vai pasākumu veidiem.

Vēl viena lieta, kas jāņem vērā, ir sporta kompleksa atrašanās vieta. Jums būs jāizvēlas komplekss, uz kuru Jūsu komandai ir ērti nokļūt. Ja kompleksā tiek rīkoti treniņi vai spēles, Jums būs jāpārliecinās arī par to, vai tur ir piemērota autostāvvieta. Visbeidzot, pārliecinieties par sporta kompleksa noteikumiem.

1. Daudzfunkcionāls autosporta atpūtas un treniņu komplekss 333

333 ir daudzfunkcionāls autosporta atpūtas un treniņu komplekss, kas atrodas tikai 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Komplekss ir atvērts visa gada garumā, un aktivitātes tajā var baudīt arī sezonāli. Tā ir paradīze tiem, kas mīl ātrumu, adrenalīnu un aktīvu atpūtu! Sporta kompleksa 333 rīcībā ir vairāk nekā 50 mūsdienīgu kartingu - gan pieaugušajiem, gan bērniem, un tas ir lielākais kartingu parks Baltijā, kas piedāvā plašāko kartingu pakalpojumu klāstu. Ziemas sezonā ir iespējams izbraukt ar kartingiem pa ledus trasi.

2. Sporta komplekss “Ķeizarmežs”

Sporta komplekss atrodas Mežaparkā, kas ir aptuveni 15 minūšu brauciens no Rīgas centra. Sporta kompleksā Ķeizarmežs tiek piedāvāta aktīvā atpūta ģimenēm, draugiem, darba kolēģiem un visiem citiem, kas labprāt izmēģina sportiskas aktivitātes. Pieejami baseini, pirtis, džakuzi, dažādas peldēšanas apmācības, kā ūdens aerobika, trenažieru zāle, skvošs, sporta zāle. Iespējams noorganizēt svētku svinības gan pieaugušajiem, gan bērniem, darba konferences un cita veida pasākumus.

3. Daugavas stadions

Tas ir viens no populārākajiem sporta kompleksiem Latvijā, kas atrodas galvaspilsētā Rīga un piedāvā plašas iespējas gan profesionāliem, gan amatieru sportistiem. Tas tika atklāts 2003. gadā, un tā ietilpība ir 2500 cilvēku. Komplekss sastāv no futbola stadiona, slēgtas arēnas, sporta zāles un saunas. Daugavas sporta komplekss ir Latvijas Futbola federācijas (LFF) un Latvijas Futbola līgas (LFL) mājvieta. Kompleksu izmanto arī Latvijas nacionālā futbola izlase un Latvijas sieviešu futbola izlase.

4. Ventspils Olimpiskais centrs

Daudzfunkcionāls sporta komplekss, kas piedāvā dažādas aktivitātes un iespējas gan profesionāliem sportistiem, gan atpūtas sporta entuziastiem. Kompleksā ir plašs iekštelpu un āra objektu klāsts, tostarp 25 m peldbaseins, futbola laukumi, tenisa korti, trenažieru zāle un sauna. Kompleksā atrodas arī Latvijas Olimpiskais mācību centrs, kas nodrošina iespējas un pakalpojumus sportistiem no visas Latvijas. Sporta komplekss atrodas Ventspils centrā, tikai īsas pastaigas attālumā no vecpilsētas un gleznainās Baltijas jūras. Tas ir viegli sasniedzams ar sabiedrisko transportu, un tiem, kas ceļo ar automašīnu, ir pieejama plaša autostāvvieta. Komplekss ir atvērts visu gadu, un visa gada garumā tiek piedāvātas dažādas aktivitātes un pasākumi.

5. Jelgavas sporta komplekss "Olympic"

Viens no lielākajiem un modernākajiem sporta objektiem Latvijā. Tas tika uzbūvēts 2006. gadā, kad Jelgavā notika Latvijas valsts čempionāts vieglatlētikā. Kompleksā ir 3000 skatītāju vietas. Tas atrodas tieši pie Daugavas, Lielupes kreisajā krastā, tādējādi padarot to ērti pieejamu ne tikai jelgavniekiem, bet arī pilsētas viesiem. Komplekss sastāv no mūsdienīga vieglatlētikas stadiona, futbola laukuma ar mākslīgo segumu, četriem tenisa kortiem (divi ar mākslīgo segumu), pludmales volejbola laukuma, sporta zāles, saunas, kafejnīcas un bezmaksas autostāvvietas.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...