Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Laimai Vaikulei mērs ir pilns; viņa metas aizstāvēt draugus

Laima Vaikule, ekrānšāviņš no "Pasaki to skaļi"

Laima Vaikule, ekrānšāviņš no "Pasaki to skaļi"

Pasaulē labi zināmā dziedātāja Laima Vaikule jau iepriekš ir izteikusi savu viedokli par Krievijas iebrukumu Ukrainā, savā Instagram kontā publicējot savu sarunu ar kādu draugu no Kijevas. Tagad viņa ir metusies atbalstīt citus sev tuvi pazīstamus cilvēkus, draugus - Allu Pugačovu un Maksimu Galkinu. Abi pavisam nesen vienā no Krievijas propagandas kanāliem tiešajā ēterā tika nozākāti. Propagandiste Margarita Simonjana apgalvoja, ka Maksims Galkins, kurš stingri iestājas pret karu Ukrainā, ir melis un "gejs, kurš apprecējis vecu veceni". Laima Vaikule šos apgalvojumus noraida, sakot:

"Pēdējo 24 stundu laikā esmu saņēmis tik daudz sašutuma pilnas ziņas no visas pasaules, ka neredzu iespēju klusēt. Es ļoti aptuveni zināju, kas bija Margarita Simoņjana. Tagad es zinu. Viņa ir cilvēks, kurš neievēro visas morāles un ētikas normas, viņa nav pat rokasspiediena vērta . Es labi pazīstu Allu Pugačovu un Maksimu Galinu. Šķiet, ka Simoņjanu kaut kādu iemeslu dēļ pārņēmis naids pret šo pilnīgi laimīgo un harmonisko pāri. Tik nepieklājīgā veidā paustā apzināta viņu ģimenes goda un cieņas pazemošana liecina par Jūsu profesionālo un cilvēcisko nekompetenci. Vai esi sajukusi prātā, Margarita? Jūs šos cilvēkus vispār nepazīstat! Pārsteidzoši ir arī tas, ka jūs, uzstājoties federālā kanālā un runājot par nopietniem jautājumiem, esat atļāvusies nonākt līdz triviālai vārdiskai caurejai. Jūsu izteikumi liecina par cieņas trūkumu ne tikai pret Allu un Maksimu, bet arī pret viņu miljonu fanu armiju. Tas viss jums nedara godu un liecina par zemu Jūsu kultūras un inteliģences līmeni. Kas attiecas uz Allu un Maksimu, esmu pārliecināts, ka viņi nepiešķir lielu nozīmi Jūsu pretīgajiem "moskītu kodumiem". Mēs, viņu draugi, savukārt nevaram ļaut, lai Jūsu aizvainojumi paliek bez ievērības."

https://www.instagram.com/p/Cc3ZX7xPvXH/?utm_source=ig_web_copy_link

Esi tikpat labs draugs kā Laima Vaikule un, ja vēlies uzzināt par talantīgo dziedātāju ko vairāk, noskaties zemāk video, kurā atklājas vēl neredzētas Laimas Vaikules personības šķautnes.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...