Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Laura Grēviņa - centos būt pārāk perfekta mamma

Laura Grēviņa, 1188 Play ekrānšāviņš

Laura Grēviņa, 1188 Play ekrānšāviņš

Pagājušajā nedēļā Toms un Laura Grēviņi plašsaziņas līdzekļiem atklāja, ka pēc deviņiem gadiem laulībā nolēmuši šķirties un iet katrs savu ceļu. Šī gada februārī viesojoties raidījumā '' Māmiņu klubs'' Laura Grēviņa neslēpa :“Jā, es ļoti centos būt tā perfektā mamma, tāda, kas ir vienmēr klātesoša, visu pamana, visur iesaistās. Jā, es biju tā mamma ar to auksto kafiju, kas savas vajadzības bieži atstāja pēdējā vietā.” Sieviete atklāti stāsta, ka savulaik pieļāvusi šo kļūdu un bērnu vajadzības likusi pirmajā vietā. “Ar tagadējo pieredzi es domāju, ka mierīgi būtu varējusi to kafiju izdzert, un nekas slikts nenotiktu, ja neskrietu uzreiz pēc katra aicinājuma, bet ļautu bērniem kļūt patstāvīgākiem” – tā Laura.

Tikmēr raidījuma “Māmiņu klubs” vadītāja Līva Spurava piebilst, ka bieži vien vecāki ir tik ļoti emocionāli saistīti ar bērnu, tik ļoti cenšas visu izdarīt vislabāk, ka tā rezultātā piedzīvo izdegšanu. Arī Laura Grēviņa bijusi tuvu šai robežai - jo īpaši laikā, kad vecākais bērns ilgstoši slimojis, nav apmeklējis dārziņu un abi bērni dzīvojuši mājās.

Visu sarunu ar Lauru Grēviņu raidījumā “Māmiņu Klubs” skaties 1188 Play video.

Skatieties arī:

Marta Grigale - esmu laba, nevis perfekta mamma

Upmaņu-Holšteinu ģimenes jampadracis

Uģis Kuģis uzzina gaidāmā mazuļa dzimumu

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...