Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Laura Ikauniece publiski aizstāv Igaunijas prezidenti

Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida, ekrānšāviņš no video

Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida, ekrānšāviņš no video

Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida aizvadītajās brīvdienās 30 grādu karstumā piedalījās "Hawaii Express" Igaunijas kausa riteņbraukšanā izcīņas trešajā posmā, sieviešu vidū ieņēmot 13. vietu, un 63 kilometrus garā velomaratona distanci pieveicot trīs stundās un 37,14 minūtēs. Pēc sacensībām prezidente sniedza interviju, kaut arī bija nogurusi, sasvīdusi un netīra - tas sadusmojis vairākus politiķus gan viņas valstī, gan kaimiņvalstīs. Viņuprāt, valsts galvai nepienākas tādai stāties kameras priekšā, taču sievietes, piemēram, pašmāju labākā daudzcīņniece Laura Ikauniece, domā citādāk.

Viņa savu sašutumu pauda sociālajos tīklos, aizstāvot Kersti: "Es pamanīju, ka Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida tiek publiski kaunināta par to, kā viņa izskatījās pēc lielās distances pieveikšanas. Jūs nopietni? Man tas nešķiet pieņemami, ka liela daļa no mūsu sabiedrības uzskata, ka sievietes galvenais darbs ir vienmēr izskatīties perfekti. Mēs esam vairāk par mūsu izskatu! Mēs esam gudras, mēs nodarbojamies ar sportu, kā arī bieži vien strādājam divreiz vairāk par vīriešiem. Es esmu lepna būt reāla sieviete, kura dara reālas lietas un nekaunas no tā."

https://www.instagram.com/p/CRGUc3ZLg_Z/

Prezidenti aizstāv arī pašmāju aktrise Anta Aizupe.

https://www.instagram.com/p/CRGZyBQpb-f/

Ieskaties arī te:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...