Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Lauris Reiniks izglābis Laurlāci no slikta randiņa

Influencere Laurlācis jeb Laura Ķīse, 360TV šova "Četri uz koferiem" ekrānšāviņš

Influencere Laurlācis jeb Laura Ķīse, 360TV šova "Četri uz koferiem" ekrānšāviņš

Pēc tam, kad šova "Četri uz koferiem" dienas uzdevumi Itālijas pilsētā Neapolē bija izpildīti, influencere Laurlācis jeb Laura Ķīse nolēma meklēt izklaides ārpus pašmāju ceļotāju loka un izmantot pasaulē populāro iepazīšanās aplikāciju "Tinder", lai noskaidrotu, kā ir iet uz randiņu ar kādu no vietējiem puišiem. "Brīva sieviete - daru, ko gribu," izteicās daiļava. Viss gāja labi līdz brīdim, kad satika noskatīto stiprā dzimuma pārstāvi, kurš izrādījās īsāks par viņu. Laura no neveiksmīgā randiņa steidza bēgt, prasot palīdzību kolēģim Laurim Reinikam.

Viņa ar īsziņu lūdza dziedātājam piezvanīt un izlikties par dusmīgu tēti, kurš steidzami liek savai meitai pārrasties mājās un neblandīties apkārt. Vienkāršais plāns veiksmīgi nostrādāja: "Nekas nenotika. Atšuvu. Man liekas, ka ir jaukāk pateikt atvaino, man jāskrien, nevis atvaino, tu man nepatīc. Laikam ego mazāk sāpina tas, ka man bija jāskrien." Liela problēma bija arī valodas barjera, jo itālis knapi runāja angliski - abi veda sarunas ar tulkošanas aplikācijas palīdzību.

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Lauris Reiniks glābj "meitu" Lauru! Dziedātājs gardi smejas, ka abu randiņš ir bijis "rūķu saiets", jo blondīne jau tā ir īsa - kā var būt, ka džeks ir bijis vēl īsāks?

Ieskaties arī šeit:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...