Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Lauris Reiniks jogas nodarbībā jūtas kā zilonis trauku veikalā

Lauris Reiniks, 1188 Play ekrānšāviņš

Lauris Reiniks, 1188 Play ekrānšāviņš

Eksotiskās Peru apceļošana raidījuma “Četri uz koferiem” puišiem un meitenēm iesākusies diezgan netipiski – ar Samantas Tīnas saorganizēto jogas nodarbību Limas pilsētas parkā. Kamēr Ieva Adamss priecājas, ka kārtīga izstaipīšanās pēc garajām stundām lidmašīnā bijis tieši tas, kas vajadzīgs, bet Jānis Jubalts, lai arī bez lielas pieredzes jogošanā, cenšas pielāgoties, Laurim Reinikam šī jaunā pieredze izraisa pavisam negaidītu reakciju.

“Man sportošana saistās ar skriešanu vai svaru cilāšanu zālē. Viss šis bija kaut kas pavisam .. ne priekš manis. Visas tās pozas – bēdīgs bēbis, laimīgs bēbis, suņi un kaķi … es jutos kā zilonis, ienācis trauku veikalā!” – Laurim jogas pieredze, šķiet, galīgi nav gājusi pie sirds.

Lai arī puiši it kā atzīst, ka nodarbību bijis vērts apmeklēt kaut vai tikai tādēļ, lai pamielotu acis pie daiļās un lokanās pasniedzējas ķermeņa kustībām, Reinika fināla komentārs ir kodolīgs: “Šī bija mana pirmā jogas nodarbība .. un pēdējā!”.

Tālākajiem četrotnes aizraujošajiem piedzīvojumiem otrā pasaules malā sekojiet nākamajās šova “Četri uz koferiem” epizodēs sestdienu vakaros kanālā 360TV un 1188 Play.

Skatieties arī:

Lauris Reiniks tērpies kleitā izraisa sastrēgumu Limas ielās

Samantu Tīnu Peru sagaida ar ovācijām

Kalnu gaiss izraisa Ieva Adamss smieklu lēkmi


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...