Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Laurlācis atbild viņas mākslīgā skaistuma kritiķiem

Influencere Laura Ķīse jeb Laurlācis, 360TV šova "Čatri uz koferiem" ekrānšāviņš

Influencere Laura Ķīse jeb Laurlācis, 360TV šova "Čatri uz koferiem" ekrānšāviņš

Influencere un programmēšanas studente Laura Ķīse jeb Laurlācis ir redzama 360TV jaunajā piedzīvojumu un ceļojumu šova "Četri uz koferiem" sezonā. Jau pašā pirmajā sērijā pārējie dalībnieki - Lauris Reiniks, Magone Šutoviene un Andris Rūmītis - pamanīja, ka Laurlācim pat nav 20, bet viņa no rītiem pavada diezgan daudz laika, uzlabojot sevi ar mākslīgo skaistumu, piemēram, mākslīgiem matiem, skropstām un nagiem. "Protams, ka kameru priekšā es uzlieku vairāk kosmētikas kā parasti. Manuprāt, es esmu tikpat skaista gan ar kosmētiku, gan bez tās. Ir taču atšķirība, vai esi treniņbiksēs vai vakarkleitā - otrā gadījumā ir jāpieliek nedaudz vairāk pūļu. Es sevi prezentēju tā, kā vēlos, un vispašpārliecinātākā es jūtos tieši ar kosmētiku, kad esmu sataisījusies," intervijā 1188.lv pastāstīja Laura.

"Es godīgi sakot nesaprotu, kur cilvēki novelk līniju ar kosmētiku - kurā brīdī tas ir ok, bet kurā nē? Piemēram, ja tev ir slikta sejas āda - uzliec "tonālo" un tas ir atbalstāmi. Bet, kad uzliec mākslīgās skropstas, tas dažiem jau ir par daudz. Ja tu uzkrāso lūpas sarkanas, tad taču neviens arī nedomā, ka tev tādas ir no dabas. Tiešām nesaprotu," tā Laurlācis. Jauniete stāsta, ka nav ne pret, ne par botoksu un plastiskajām operācijām, bet tāpat atbalsta dāmas, kuras izvēlējušās iet šo ceļu: "Kosmētika ir labs veids kā izmainīt sevi uz dienu, bet tāda veida iejaukšanās dabīgajā skaistumā jau ir cits līmenis."

Laura atzīst, ka ir modernā feministe un viņu visvairāk iedvesmo divas sievietes pašas dzīvē - mamma un māsa: "Man nepatīk, ka sievietēm māca sacensties vienai ar otru un aprunāt aiz muguras. Tas rada tikai naidu. Es esmu par to, ka mēs kopā esam stiprākas. Tāpat es neuzskatu, ka visi vīrieši ir slikti. Es esmu tāda feministe, kura ir par dzimumu vienlīdzību."

Skaties "Četri uz koferiem" jauno sezonu ne tikai 360TV, bet arī jebkurā laikā 1188 Play! Zemāk skaties šova nesen iznākušo sēriju, kurā ir Laurlāča diena izklaidēt savus sāncenšus Atēnās.

Ieskaties arī te:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...