Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Lelde Dreimane par kaislīgiem strīdiem attiecībās ar Ozollapu

Lelde Dreimane, 1188 Play ekrānšāviņš

Lelde Dreimane, 1188 Play ekrānšāviņš

Dailes teātra aktrise un influencere Lelde Dreimane jau vairāk kā divus gadus ir attiecībās ar sportistu Ēriku Ozollapu, kurš pagājušajā vasarā skaistuli arī romantiski bildinājis ceļojuma laikā Romā. Taču, kā Lelde atklāj Valdim Melderim STV Pirmā! sarunu šovā “Kad viņas satiekas”, abu attiecībās, gluži kā skatuves ainās, netrūkst kaislīgu brīžu: “ir arī drāmas bijušas, kad viss lido pa gaisu. Ir bijuši tādi ornamenti sienās, kad tu skaties un domā – aha, tā tas dadaisms radās,” par strīdiem ar mīļoto joko Lelde.

Uz Valda Meldera repliku, ka viņaprāt, tieši šī Leldes kaislīgā puse ir tā, kas Ērikam viņā varētu īpaši patikt, Dreimane spriež, ka diez vai tā varētu būt, jo mīļotajam pēc tam nākoties remontēt saplēsto.

Tāpat Valdis interesējas, kādas ir Leldes izjūtas, spēlējot mīlas ainas ar bijušo, kā tas bija Andreja Ēķa filmā “Perfektās kāzas”, kur viņa ekrānā bija kopā ar aktieri Kasparu Zāli. Aktrise uzskata, ka, pirmkārt, visu izšķir profesionālisms, viņi ar Kasparu abi ir labi aktieri. Tomēr koķeti atzīstas, ka ik pa laikam nācies it kā sev iekniebt un atgādināt “tā ir filma, tā ir tikai filma!”. Taču, vaicāta, kā uz mīlas ainām ekrānos reaģē mīļotais vīrietis, Lelde nosaka, ka Ērikam ne par ko nav jāuztraucas.

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Lelde Dreimane runā par attiecībām ar Ozollapu, bet sarunu šovu “Kad viņas satiekas” skaties otrdienu vakaros televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”

Skatieties arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...