Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Lētākie grieztie ziedi kāzām un citiem svētkiem

Grieztie ziedi, florists, Image by Anastasia Gepp from Pixabay

Lielākos vai mazākos svētkos, priekiem vai izlīgumam par godu kā viena no skaistākajām dāvanām kalpo ziedi – griesti, podiņos, likti glītos pušķos vai grozos, tam pat būtībā nav nozīmes, ja dāvana nāk no sirds. Viena no izdevīgākajām vietām lētāko griezto ziedu iegādei ir īpašas ziedu bāzes. Piekritīsiet, ka pārsteigums par tajās pieejamo ziedu daudzveidību ir neviltots. Bet tas nav vienīgais ieguvums, iepērkoties ziedu bāzē.

Piedāvājums, kas liks aizrauties elpai

Lielākā daļa ziedu bāžu iekārtotas angāros, un par puķu sortimentu nebūs jākurn pat pašam nīgrākajam skeptiķim. Pušķi, grieztie ziedi, puķes podiņos, stādi un īpašas ziedu kastītes. Viss, ko var un nevar iedomāties ziedam.

Florista maģiskais pieskāriens

Maldīgs ir uzskats, ka ziedu bāze tāda liela noliktava vien ir. Arī noliktavas var būt apvītas ar maģiskiem augiem un floristiem, kuri izveidos ziedu kompozīcijas kāzām, ziedu pušķus, arī sēru noformējumu. Floristi ir gatavi doties arī izbraukumos, lai noformētu kāzu vietas, ceremonijas un citu svētku norišu vietas. Principā, ja jums ir vajadzība, tad būs arī risinājums, lai kurā vietā Latvijā atrastos.

Izdevīgas ziedu cenas

Fakts, kas fakts – ziedu bāzes ir īstā vieta, kur doties, lai nopirktu skaistus un lētus ziedus, par tiem lieki nepārmaksājot. Ja gaidāmi lieli svētki vai dekorēšana ar ziediem, tad par ietaupīto naudiņu varēsi uzsaukt arī kādu puķu pušķi daiļajai pārdevējai.

Ziedu piegāde

Vairumam ziedu bāžu ir arī savi interneta veikali, ja nevēlies apreibt no smaržas un augu daudzveidības, apmeklējot veikalu klātienē, ziedu pasūtīšanu ar kurjeru var veikt caur mājas lapu saklikšķini pareizajos lauciņos un pāris stundu laikā tiec pie kārotā, pat neizejot no mājas.

Pievedums nemitīgi tiek atjaunots

Turklāt, kā punktiņš uz i, lielākā daļa ziedu noliktavu lepojas, ka svaigu ziedu pievedums notiek vairākas reizes nedēļā.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...